Незнайка у "Місті дорослих дітей"!

Опубліковано: П'ятниця, 01 вересня 2017

Свято 1 дзвоника 2017-2018 н.р.

Як приємно бачити  1 вересня  усю шкільну  громаду ! Тим більше, що приводом для нашого зібрання є особливий день, наповнений усмішками, різнобарвними квітами і веселою піснею шкільного дзвоника.

1 вересня! Сьогодні – воно ясним осіннім промінчиком постукало у вікна   усіх  школярів, запрошуючи їх до школи.  А в першу чергу –для  першокласників .

Тож  одинадцятикласники, активісти шкільного самоврядування  щиро  вітали юних школярів перших класів і зробили їм справжнє свято.

Заходьте дружно і сміливо, маленькі учні! В добрий час!

Життя цікаве   і щасливе ….розпочинається для Вас!

Ці 90 літніх днів… Їх надто мало нам, щоб відпочити.

Щоб виспатись і грандіозне щось зробити...

Та їх достатньо,  щоб забулися: задачі, вправи - скільки в них мороки!

І за канікули всі ледве що згадають, що є таке поняття, як “уроки”.

А першою про школу нагадала.

Дала пильні і суворі настанови,

Урок нам перший надала і привітала , Надія Сергіївна!

Вона ж  - директор школи!!

А ще до першокласників завітав  казковий герой – Незнайка, із Сонячного міста. Першокласники з радістю погодились, щоб Незнайка навчався разом з ними.

Порадувала усіх своїм яскравим виступом  учениця 6-б класу, учасниця естрадно-циркової студії джин рох , фіналістка шоу "Україна має талант" Віроніка Цой!  Маленька, крихітна дівчинка з міцним характером яка  вже  з 6 років точно вирішила стати відомою цирковою артисткою і з тих пір впевнено йде до своєї мети!

Існує давня традиція. Розпочинати шкільний рік дзвоником, який дають учень найстаршого класу і учениця наймолодшого. І ми не  порушили цей добрий звичай.

Лунай же, дзвонику, гучніше. Бажай всім успіхів і звершень!

Привітним будь і веселішим, до тих, кому співаєш вперше!

Дзвеніть, дзвеніть! – веселі…галасливі!   Хай срібний голос -  чують звідусіль!

Хай буде рік шкільний -  для нас усіх - щасливий, для цього ми докладемо зусиль!

Добробуту, радості, вашим дітям, дорогі батьки!

А  вчителям - бажаємо творчої наснаги та успішного навчального року!

Тож рушаймо разом у Країну Знань!

Навчальний   2017 – 2018 рік   - розпочато!