Акція "Я ЛЮБЛЮ ХЕРСОН!" 2017

Опубліковано: Середа, 10 травня 2017

Я ЛЮБЛЮ ХЕРСОН!

Комишанська ЗОШ №26, «Місто дорослих дітей».

Ні для кого зараз не таємниця, що екологія нашого краю, такого чарівного і неповторного, потребує захисту . І всі ми, для кого Херсонська область  є домівкою,  не маємо права стояти осторонь, коли ця проблема  потребує вирішення. Адже неважливо:  ми діти чи дорослі, живемо у місті чи у селищі, гуртківці чи  чи просто не байдужі люди. Усі ми – члени єдиного екологічного  загально-планетного  клубу, які  об’єднались, щоб своїми справами та прикладом допомогти Землі , і тим самим допомогти собі.

А починати треба  із себе, зі свого краю, свого селища,  своєї вулиці чи подвір’я.

Тож ми, члени шкільного самоврядування «Місто дорослих дітей», вирішили своїм прикладом надихнути однолітків на те, щоб наш Херсонський край став однією з екологічно-чистих перлинок держави.

Позаду школи, біля дитячого майданчика, у нас була територія, яка потребувала прибирання та зеленого рослинного  оздоблення. Декілька автомобільних шин, фантазія та праця -  і незвичайний «квітковий колодязь» створено. Гарно і корисно!

Декілька вихідних днів, які ми присвятили  плануванню та  виготовленню «квіткового колодязя» нам запам’ятаються  як цікавий, корисний і неповторно-веселий час. Адже сумісно-корисна справа  - це незабутні враження від спілкування та задоволення, від реалізації  загальної ідеї, яка об’єднала всіх нас.

Пам’ятайте, що саме  від усіх нас залежить, щоб наш Херсонський край, наша рідна Україна, а, отже, і домівка людства Земля  були квітучими, зеленими, з чистими водоймами та солодким, від свіжості і чистоти, повітрям. Тож не стійте осторонь, дійте!

Актив учнівського самоврядування

Комишанської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №26 «Місто дорослих дітей».

#херсонлюблю    #ecoparlamentks

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""</p>" Перегляди: 68