"Куточок нашої мрії!"

Опубліковано: Субота, 06 травня 2017

4 травня відбувся VІ форум президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсона  «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування».Президент нашої школи Ліза Парахньова достойно виступила з проектом "Куточок нашої мрії" лідерів учнівського самоврядування "Місто дорослих дітей" та зайняла призове ІІІ місце. Тепер проект необхідно буде втілити шкільною громадою за період з 2017-2018 навчальний рік. Вітаємо Єлизавету та усю команду яка розробляла проект і бажаємо успіхів по втіленню його у реальність.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" Перегляди: 93