Мрії повинні здійснюватись!

Опубліковано: П'ятниця, 28 квітня 2017

Шкільне самоврядування «Місто дорослих дітей» радо усіх вітало погожої днини 27 квітня на подвір’ї школи.

Сьогодні тут відбулась велика подія -  на території школи реалізувався  довгоочікуваний  цільовий проект «Літній тренажерний майданчик».

Право підняти Державний прапор було надано переможцям шкільних спортивних змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я» -  сім’ї Лагутенків.

Україна — це держава з добре розвинутими спортивними традиціями як в аматорському, так і у професійному спорті. А спорт - це молодість, спритність, швидкість, витривалість і сила. Юні спортсмени – це наша надія, це гордість нашої школи, це слава Херсонщини!

Свято  відкрили юні спортсмени, переможці змагань  2016-го та лауреати 2017-го року, команда «Живчики».

«У попередньому році ми,  лідери «Міста дорослих  дітей», на подвір’ї школи, на цьому місці намагались створити  зелений спортивний майданчик для ігор школярів  у шахи, шашки та малечі  у «класики». Але ж нам хотілося справжніх - «крутих»  тренажерів  і для старшокласників. Отож  наше учнівське самоврядування – звернулося до міського самоврядування. І нам пішли на зустріч наші старші товариші -  депутати міської ради - наш приклад для наслідування. Ми вчимося у них не лише спілкуватись з людьми, керувати, знаходити вірні рішення й вирішувати проблеми, але й мати олімпійську витримку, спортивний характер та залізну волю.»

Шкільне самоврядування щиро вітало гостей свята, які допомогли здійснити мрію школярів -  міського голову Володимира Миколаєнка,  депутата міської ради   Романа Підперигору, а також  голову Комишанської  селищної  ради Олександра Фатєєва .

Дівчатка та хлопці спортивно-масового комітету гарно та детально показали комплекси вправ, які можна виконувати на тренажерах та детально ознайомили присутніх з кожним тренажером.

Мрії повинні здійснюватись!

Тож нагадуємо усім школярам Комишанської школи: на перервах та після уроків  - тренажерний майданчик чекає на вас!