Найкращий читач України - 2017

Опубліковано: П'ятниця, 07 квітня 2017

Семінар бібліотекарів ХАНО

Опубліковано: Середа, 09 листопада 2016

8 листопада 2016 року на базі Комишанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №26 відбувся семінар "Роль шкільної бібліотеки в навчальному процесі" для слухачів - бібліотекарів ХАНО. Завідувач бібліотеки Карпенко Лілія Миколаївна поділилася досвідом роботи. Було продемонстровано медіа-урок "Бібліотека - дім твоїх друзів". Бібліотекарі на високому рівні оцінили створення та використання медіа-уроків , розроблених за новою програмою.

В координації з Комишанською філією Херсонської ЦБС було проведено майстер-клас по створенню бібліотечних листівок "І розквіта душа моя, коли читаю я"  в програмі Microsoft PowerPoint. Поділилися досвідом створення відеороликів та презентацій про популяризацію нових книг і сучасних авторів, а також залучення дітей до читання з перевагою традиційної книги над комп’ютером.

Бібліотекарі отримали напрацьовані доробки та оцінили роботу бібліотеки на високий рівень.

Майстер-клас для бібліотекарів області

Опубліковано: Середа, 23 березня 2016

21 березня 2016 року бібліотека Комишанської ЗОШ №26 приймала курсантів бібліотекарів Херсонської області з КВНЗ "ХАНО".

Гостей радо вітала директор школи Чорноус Надія Сергіївна та розповіла про роботу навчального закладу. Завідувач бібліотеки Карпенко Лілія Миколаївна провела майстер-клас "Основи медіаосвіти: бібліотечна складова". Було продемонстровано урок у 1-В класі "Бібліотека - дім твоїх друзів". Також Лілія Миколаївна поділилася досвідом роботи: індивідуальна робота з читачами , ведення бібліотечної документації. Бажаючі отримали зразки медіа-уроків та зразки документів шкільної бібліотеки.

Зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері. Курсанти оцінили роботу бібліотекаря та стан бібліотеки на високий рівень.

Найкращий читач школи 2016 року

Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016

З 1 по 12 березня 2016 року в шкільній бібліотеці пройшов І етап обласного конкурсу на звання найкращого читача 2016 року "Велика книга читацьких рекордів Херсонщини" серед учнів 6-х та 7-х класів. Оцінювався формуляр та відгуки на прочитані улюблені книги українських сучасних авторів. Переможцями стали : Довгань Анастасія - учениця 6-Б класу та Ступка Альона - 7-Б клас. Дівчата пройшли до ІІ етапу. Побажаємо їм успіху.

Буккросинг в ЗОШ №26

Опубліковано: Вівторок, 15 березня 2016

Бібліотека Комишанської ЗОШ №26 розпочала Регіональний проект "School BookCrossing". Учні та вчителі школи з великим задоволенням приймають участь у цьому проекті, відпускаючи свої улюблені книжки у вільне плавання. Естафету розпочинають учні 6-Б, 7-Б та 9-А класів.