Педагогічний колектив

Опубліковано: Понеділок, 26 лютого 2018

Школа – тонкий і чутливий інструмент, який творить лише тоді, коли добре налаштований. Таким навчальним закладом є Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради. Переможець загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України», Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Школа – джерело талантів». За останні роки школою реалізовані проекти: «ПрофіСтарт: Юні обирають майбутнє»; «Енергоефективність будівлі Комишанської школи», представлений на конкурс НЕФКО, з 2016 року колектив школи є учасником україно-швейцарського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

kolektyv

Школа має 120-річну історію. На сьогодні це сучасний навчальний заклад, який є соціальним, економічним, політичним суб’єктом життя селища. У ньому навчається 824 учні, яким школа надає освітні послуги зі здобуття повної загальної середньої освіти, включаючи осіб, які не можуть навчатися за денною формою, дітям із особливими освітніми потребами за інклюзивною формою навчання. Забезпечують освітній процес 50 учителів: з них 64% вчителі вищої та 1 категорії, вчителі які мають педагогічні звання і вчений ступінь. Показником розвитку і професійного зростання учителів є участь у фахових конкурсах і перемоги в них: «Вчитель-новатор 2015», «Вчитель року-2017» у різних номінаціях. Щоб забезпечити шлях від успішного вчителя до успішного учня, у закладі створені умови, щоб і школа була успішною. Атестовано 16 кабінетів, 4 з яких – на високому рівні. Усі кабінеті комп’ютеризовані, підключені до мережі Інтернет, забезпечені мультимедіа, мають сучасний інтер’єр і матеріальну базу. У закладі обрано інформаційно-технологічний профіль. Про результативність обраного профілю й інформатизації освітнього процесу свідчать перемоги учнів у Всеукраїнському дистанційному турнірі з інформаційних технологій при національному університеті ім.Т.Г.Шевченка, у ІІ-ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з ІКТ, Всеукраїнському конкурсі за програмою Microsoft «Партнерство в навчанні». Інформаційні технології сприяють розвитку інтелектуальних здібностей учнів, які разом з учителями створюють електронні підручники, розробляють інформаційні портали.

Навчальний заклад забезпечує умови для здобуття якісної освіти підвищеного рівня здібним і талановитим дітям відповідно до їхніх нахилів та інтересів. Про результативність пізнавальної активності свідчать перемоги в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, у ІІ-ІІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад.

Досягнення Комишанської школи – це результат співпраці учителів, батьків, громади селища і влади на користь дітей, що дасть можливість досягти ще кращих результатів.

Опубліковано: Четвер, 30 січня 2014

МО вчителів фізики, математики та інформатики

Опубліковано: Середа, 05 лютого 2014

МО вчителів зарубіжної літератури та іноземних мов