Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Опубліковано: Вівторок, 01 грудня 2020

Правила поведінки учасників освітнього процесу

Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.

Ми – у безпеці

1. Школа – територія, на якій не місце будь – яким видам зброї, у т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам (електронних – також), наркотикам, токсичним речовинам.
  2. Учням іти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).
  3. Учні дотримуються правил безпеки.
  4. Учні безпечно використовують навчальне та спортивне обладнання.

Ми – ввічливі

1. Учні поводяться ввічливо, піклуються про молодших та проявляють повагу до старших.
  2. У школі учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.
  3. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки в школі та за її межами.

Ми – старанні і наполегливі в навчанні

1. Учні приходять до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займають свої робочі місця, готують усе необхідне навчальне приладдя до уроку.
  2. Учні серйозно ставляться до навчання.
  3. Учні старанно виконують домашні завдання.
  4. Учні піклуються про те, що їх оточує (школа, навчальні кабінети, меблі, книги тощо).
  5. Учні поважають цінності школи.
  6. Учні дбають про чистоту та порядок на території школи.