Тиждень «Джинси. Історія. Технологія»

Опубліковано: Вівторок, 09 жовтня 2018

З 5  по 12 жовтня  учні 3-4 класів брали  участь у   тематичному  тижні «Джинси. Історія. Технологія».

На уроках англійської мови діти вчилися правильно вимовляти назви кольорів та дізналися,  яким буває  розфарбований  сучасний джинсовий одяг.

На уроках української мови  та математики учні дізналися про час та місце, де вперше з’явилися джинси, про людину, яка їх виготовила. Школярі підрахували скільки вже років дані вироби із джинсу не виходять із моди.

Також  учні отримали цікаву інформацію про виробництво джинсової тканини та про сучасні бренди джинсових виробів.

Фізкультхвилинки та тематичні  презентаціїї провели для малечі  члени "Комітету по роботі з молодшими школярами" шкільного самоврядування.

На уроках праці та малювання  маленькі дизайнери займались розробкою та моделюванням сучасного джинсового одягу для молодших школярів і продемонстрували свої презентації.

Наприкінці  заходу кожен клас обрав лідера тематичного тижня – «джинсова дитина тижня» .