Ранкова зустріч

Опубліковано: Середа, 31 жовтня 2018

Тематичний тиждень «Сім’я. Рід. Родина. Родовід»

Опубліковано: Четвер, 25 жовтня 2018

Учитель 3В класу Козлова Наталія Миколаївна провела підсумковий урок тематичного тижня «Сім’я. Рід. Родина. Родовід». Впродовж тижня учні класу читали твори за темою, вчили вірші, заучували прислів’я, писали невеличкі твори, складали таблиці «Родинне дерево», готували демонстраційні матеріали для колективної роботи та для лепбука.

Тиждень «Джинси. Історія. Технологія»

Опубліковано: Вівторок, 09 жовтня 2018

З 5  по 12 жовтня  учні 3-4 класів брали  участь у   тематичному  тижні «Джинси. Історія. Технологія».

На уроках англійської мови діти вчилися правильно вимовляти назви кольорів та дізналися,  яким буває  розфарбований  сучасний джинсовий одяг.

На уроках української мови  та математики учні дізналися про час та місце, де вперше з’явилися джинси, про людину, яка їх виготовила. Школярі підрахували скільки вже років дані вироби із джинсу не виходять із моди.

Також  учні отримали цікаву інформацію про виробництво джинсової тканини та про сучасні бренди джинсових виробів.

Фізкультхвилинки та тематичні  презентаціїї провели для малечі  члени "Комітету по роботі з молодшими школярами" шкільного самоврядування.

На уроках праці та малювання  маленькі дизайнери займались розробкою та моделюванням сучасного джинсового одягу для молодших школярів і продемонстрували свої презентації.

Наприкінці  заходу кожен клас обрав лідера тематичного тижня – «джинсова дитина тижня» .