Про запровадження дистанційної роботи на період карантину

Опубліковано: Середа, 18 березня 2020

КОМИШАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №26

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 17.03.2020

Про запровадження дистанційної роботи
на період карантину

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання наказу МОН №406 від 16.03.2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19», листа управління освіти Херсонської міської ради №176/01-40 від 17.03.2020 з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити з 17.03.2020 до 03.04.2020 дистанційну роботу на дому педагогічним працівникам з використанням власних блогів, соціальних мереж, мобільних додатків Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради (додаток 1).

2. Встановити гнучкий режим роботи для адміністрації та режим чергування для технічного персоналу (додатки 2, 3). Під час знаходження у закладі працівникам обовязково мати засоби індивідуального захисту.

3. Упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього трудового розпорядку, працівники зобов’язані:

- виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором,

- відповідати на дзвінки адміністрації школи;

- перевіряти електронну пошту, інші доступні канали Інтернет-зв’язку та оперативно відповідати на запити;

- організувати та проводити за розпорядженням керівника навчальний процес за допомогою дистанційних технологій;

- складати або корегувати навчальні плани, готувати навчальні матеріали, конспекти уроків;

- керувати дистанційним навчанням учнів: викладати матеріал під час відео-конференцій, надсилати та перевіряти домашні завдання через електронну пошту та інші можливі інтернет-застосунки, розробляти тести для перевірки знань учнів у шкільній системі дистанційного навчання за посиланням http://sch-26.ddns.net/test/

- підготувати розробку SТЕМ-уроку на виконання рішення педагогічної ради (протокол №2 від 04.12.2019);

4. Учителям 9-х, 11 класів звернути особливу увагу на підготовку випускників до Державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання використовуючи інтернет-ресурси:

- https://zno.osvita.ua/

- https://www.eduget.com/

- http://online.zno.ua/

5. Учителям школи у період карантину, відповідно до рекомендацій листів Міністерства освіти і науки України №1/9-141 від 04.03.2020 року «Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти», пройти дистанційне навчання на сайтах, які надають послуги дистанційного навчання:

- «Прометеус»,

- «EdEra»,

- національна онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта»,

- «Всеосвіта»,

- «Освіторія»,

- Освітній проект «На Урок» та інші.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                 Н.С.Чорноус

Про запобігання поширенню коронавіруса COVID-19

Опубліковано: Четвер, 12 березня 2020

корона

КОМИШАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №26

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 12.03.2020

№ 07-А

Про запобігання поширенню
коронавіруса COVID-19

Керуючись законами України «Про освіту», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, «Про захист населення від інфекційних хвороб», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листів Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №02-14-813/0/20/323, рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 12.03.2020 №9, наказу управління освіти Херсонської міської ради від 12.03.2020 №58-Т, з метою упередження загострення епідемічної ситуації

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово призупинити освітній процес у Комишанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради до 03 квітня 2020 року.

2. Заборонити відвідування здобувачами освіти закладу та участь у масових заходах.

3. Заступникам директора з НВР Тарловському В.О., Лигановій Л.Б., Ісаєнко С.Ю., з ВР Бабчук С.М.:

- Організувати проведення цільових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об'єктах тощо.

- У всіх доступних місцях та на сайті школи розмістити пам’ятки профілактичного змісту та оголошення для батьків.

- Забезпечити опанування навчального матеріалу дистанційно.

4. Заступнику директора з АГЧ Хижко В.В.:

- Під час тимчасового припинення занять забезпечити безперебійне тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення.

- Забезпечити надійну роботу діючих вентиляційних систем та ліквідацію протягів.

- Про факти призупинення тепло-, енерго-, водопостачання закладу, виникнення аварій невідкладно повідомляти управління освіти
(тел. 35-42-09). При виникненні аварійної ситуації вживати відповідні заходи.

- Забезпечити збереження майна та організувати чергування обслуговуючого персоналу. Взяти під особистий контроль роботу сторожів.

5. Працівникам школи у своїй діяльності враховувати наказ Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 від 11.03.2020 №06-Т «Про вжиття профілактичних заходів в закладі».

6. Заборонити направлення за кордон здобувачів освіти та працівників закладу до країн з високим ступенем ризику зараження.

7. Заступникам директора з НВР Тарловському В.О., Лигановій Л.Б., з АГЧ Хижко В.В. здійснювати ведення табелю робочого часу за дні тимчасового призупинення освітнього процесу відповідно до чинного законодавства.

8. Заступнику директора з НВР Тарловському В.О. висвітлити даний наказ на сайті закладу.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи  Чорноус          Печатка школи Н.С.Чорноус