Про переведення учнів 1-8-их, 10-го класів та 10-х, 11-х вечірніх класів до наступних класів

Опубліковано: Середа, 17 травня 2017

КОМИШАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №26

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

НАКАЗ

 

від 16.05.2017р

№ 151

Про переведення учнів 1-8-их,

10-го класів та 10-х, 11-х вечірніх класів

до наступних класів

 

 

Відповідно до статті 34 Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, на виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 13.04.2017 №113-Т «Про організоване закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах міста», за наслідками річної атестації учнів 1-8, 10-го класів та 10-х, 11-х вечірніх класів, відповідно до рішення педагогічної ради від 16.05.2017 р. протокол №3

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Перевести згідно списків класу до наступних класів учнів 1-8,10класів денної школи і 10-11-х класів вечірньої школи за таким списочним складом:

 

З 1А класу до 2А класу – 20 учнів

 

1.Андрієвська Анастасія

2.Андронік Юлія

3.Боченіна Анастасія

4.Васильєва Єлізавета

5.Гараєв Денис

6.Гребенюк Анастасія

7.Драй Ганна

8.Дяченко Владислав

9.Іванчук Денис

10.Крижановська Вероніка

11.Лавренчук Вадим

12.Лазарєва Дар’я

13.Ляшенко Дмитро

14.Манілова Поліна

15.Пастухов Олександр

16.Семенченко Максим

17.Сербіна Марія

18.Тонгалюк Анна

19.Троц Максим

20.Чуприна Юлія

 

З 1Б класу до 2Б класу – 28 учнів

 

1.Берест Анастасія

2.Ватажко Катерина

3.Візір Максим

4.Галаган Станіслав

5.Гіль Даніїл

6.Гондар Станіслав

7.Доценко Дар’я

8.Заболотний Сергій

9.Классен Ерік

10.Корольова Ангеліна

11.Красноголова Поліна

12.Круглов Андрій

13.Куліш Вікторія

14.Кучеренко Сергій

15.Мальченко Вікторія

16.Мисак Олександр

17.Сипченко Тетяна

18.Павлюсь Вікторія

19.Песікова Марія

20.Романенко Михайло

21.Савчук Павло

22.Сандрак Діана

23.Стрелков Ростислав

24.Федорова Віолетта

25.Ференц Вікторія

26.Целінко Андрій

27.Чернов Кирило

28.Могилдя Іван


 

З 1В класу до 2В класу – 27 учнів

 

1.Альохіна Ангеліна

2.Бельмега Дарина

3.Богач Анастасія

4.Богач Валерія

5.Вінник Каріна

6.Горланова Даря

7.Дзень Микола

8.Єжова Марія

9.Істратов Нікіта

10.Колтаков Дмитро

11.Музиченко Дмитро

12.Найматуліна Вероніка

13.Назаренко Денис

14.Нікітенко Іван

 

15.Огнєвська Ельвіра

16.Онищенко Аліна

17.Плетенко Василь

18.Плетенко Міла

19.Пономарьов Олександр

20.Сковородко Анастасія

21.Соловйова Ангеліна

22.Соломін Олексій

23.Сорочан Єлизавета

24.Учуватова Софія

25.Фоменок Вадим

26.Фролова Наталія

27.Шкварило Владислав

 


З 2А класу до 3А класу – 31 учень

 

  1. Автономов Іван
  2. Алєксєєнко Єлизавета
  3. БедраньРусаліна
  4. Бражник Орина
  5. Виноградча Єлизавета
  6. Виноградчий Микита
  7. Волик Дар’я
  8. Воловчук Андрій
  9. Гуменюк Костянтин
  10. Демчук Вероніка
  11. Іващенко Олег
  12. Коваленко Катерина
  13. Козак Назар
  14. Коробаненко Данило
  15. Лазарєва Ольга
  16. Мальченко Володимир
  17. Машинець Денис
  18. Мєшков Георгій
  19. Морочило Оксана
  20. Нагребельний Тимур
  21. Петровський Олександр
  22. Пирожок Ілля
  23. Розсуждай Іван
  24. Рулік Катерина
  25. Стрелков Микита
  26. Тишнюк Максим
  27. Фабрикова Вероніка
  28. Харлашкіна Катерина
  29. Шрайбер Дар’я
  30. Якубенко Олександра
  31. Яцків Ольга

 

 

З 2Б класу до 3Б класу – 28 учнів

 

  1. Василович Софія
  2. Войтенко Олександр
  3. Вороненко Аліна
  4. Горло Марина
  5. Дегтяр Андрій
  6. Єфремова Софія
  7. Зольніков Олександр
  8. Кіян Данило
  9. Кузнецова Олександра
  10. Кулачук Валерія
  11. Куліков Олександр
  12. Лисенко Артем
  13. Матвієнко Вячеслав
  14. Могилдя Арсеній
  15. Пруцко Дар’я
  16. Рубан Богдан
  17. Самарський Ярослав
  18. Санніков Марк
  19. СіфудіновНікіта
  20. Татарова Любов
  21. Трохимчук Аліна
  22. Федяніна Вероніка
  23. Целебриньська Олександра
  24. Штихар Олександра
  25. Якушенко Марк
  26. Якушенко Ростислав
  27. Янчук Віталій
  28. Ясеницька Вікторія

 

 

З 2В класу до 3В класу – 30 учнів

 

  1. Бацалай Микола
  2. Беспалий Артем
  3. Ватаманюк Яна
  4. Галушка Євген
  5. Добрянська Валерія
  6. Єгоров Микита
  7. Золотухін Максим
  8. Іванов Даніїл
  9. КолісніченкоЄкатерина
  10. Лагутенко Уляна
  11. ЛактіоновНікіта
  12. Лисенко Андрій
  13. Ляшук Діана
  14. Максименко Валерія
  15. Матвієць Аліна
  16. Міщенко Софія
  17. Нечіпко Данило
  18. Овчінніков Дмитро
  19. Осецимська Катерина
  20. Плугатирьов Дмитро
  21. П’ятигорецьВячеслав
  22. Савченко Валерія
  23. Степанюк Ольга
  24. Ткач Давід
  25. Токарєв Михайло
  26. Троц Кирило
  27. Хацько Любов
  28. Хованська Поліна
  29. Христенко Олександр
  30. Шевченко Христина

 

 

 

З 3А класу до 4А класу – 28учнів

 

  1. Алікіна Анастасія
  2. Андронік Анжеліка
  3. Бабенко Владислав
  4. Власенко Єлизавета
  5. Гончаренко Артем
  6. Данилюк Ганна
  7. Єфремов Данило
  8. Кобиліна Анжеліка
  9. Коваль Ганна
  10. Колісніченко Всеволод
  11. Кордяк Кирило
  12. Краснопьорова Катерина
  13. Куліш Владислав
  14. Куліш Максим
  15. Матвєєнко Єгор
  16. Мордак Олексій
  17. Носолева Олена
  18. Пєхів Єгор
  19. Поліщук Карина
  20. Притков Євген
  21. Прокоф'єв Микита
  22. Райков Владислав
  23. Резнікова Вікторія
  24. Рижий Костянтин
  25. Рикшин Богдан
  26. Скакун Дмитро
  27. Хавкун Вероніка
  28. Яворський Артем

 

 

З 3Б класу до 4Б класу – 30 учнів

 

  1. Блувштеєн Іван
  2. Богатирьова Катерина
  3. Вдовиченко Катерина
  4. Дмитрюк Андрій
  5. Івашенцева Юлія
  6. Ілларіохін Євгеній
  7. Классен Вільям
  8. Колосов Микита
  9. Комарденко Артем
  10. Кошурко Олена
  11. Кулакова Альбіна
  12. Левченко Данило
  13. Лисенко Микита
  14. Лукашенко Леонід
  15. Масалова Олена
  16. Мацала Сергій
  17. Морозова Єлизавета
  18. Пирисунько Владислав
  19. Прохоренко Вікторія
  20. Семеняк Катерина
  21. Сивоконь Ігор
  22. Сковородкомикита
  23. Соломіна Ірина
  24. СтариченковНікіта Андрійович
  25. Тайстра Наталія
  26. Тимощук Артем
  27. Тонгалюк Марк
  28. Фролова Катерина
  29. Шевченко Марина
  30. Лютенко Олександра

 

 

З 3В спеціального класу до 4В спеціального класу – 12учнів


  1. Бочарова Евеліна
  2. Горбенко Юрій
  3. Дмитрюк Діана
  4. Іванов Станіслав
  5. Лашин Максим
  6. Огнєвська Тетяна
  7. Онищенко Ілля
  8. Рожковська Аліна
  9. Солієв Іван
  10. Слюсар Ярослав
  11. Уманський Дмитро
  12. Федяніна Аліса

 

 

З 4А класу до 5Акласу – 20 учнів

 

 

  1. Алєнєв Богдан
  2. Абрамець Олександр
  3. Богач Павло
  4. Бочаров Авенір
  5. Буяльська Ольга
  6. Глєбко Владислав
  7. Іванова Яна
  8. Карпенко Владислав
  9. Кіх Ольга
  10. Кулачук Дмитро
  11. Лактіонова Софія
  12. Малишев Максим
  13. Матвієнко Діана
  14. Сковородко Юлія
  15. Ніколаєв Владислав
  16. Огнєвський Арсеній
  17. Пруцко Евеліна
  18. СавенкоЄвген
  19. СанніковаЕвніка
  20. Хворостіна Анастасія

 

 

З 4Б до 5Бкласу –  28 учнів

 

  1. Аксюта Дар’я
  2. Бессараб Олександра
  3. Бєляєва Ірина
  4. Волошина Олександра
  5. Воронін Максим
  6. Дємєнт’євНікіта
  7. Джижуль Поліна
  8. Єлькіна Софія
  9. Задорожня Олександра
  10. Іванова Анастасія
  11. Карпюк Діана
  12. Кисельов Володимир
  13. Краєв Ілля
  14. Кудрявченко Анна
  15. Кулаков Артем
  16. Семенченко Володимир
  17. Лазаренко Володимир
  18. Левіцький Богдан
  19. Морозов Іван
  20. Онищук Діана
  21. Паваляєв Максим
  22. Ревелев Вадим
  23. Синчук Олег
  24. Слюсарчук Вероніка
  25. Суткова Аліна
  26. Федянін Дмитро
  27. Харчук Євгеній
  28. Корольова Аріна

 

 

 

З 4В класу до 5В класу – 27учнів

 

  1. Ватажко Ілля
  2. Ворко Максим
  3. Гладка Крістіна
  4. Гриненко Анна
  5. Гриненко Роман
  6. Гроссул Артем
  7. Гупол Олена
  8. Дачевська Анастасія
  9. Дьяченко Максим
  10. Думанський Артур
  11. Тарасюк Сергій
  12. Тангалюк Емілія
  13. Капілевич Володимир
  14. Касьян Максим
  15. Кравченко Аліна
  16. Мірошніченко Анастасія
  17. Онищенко Діана
  18. Ортманн Вікторія
  19. ПеребийнісДаніл
  20. Подгурська Володимира
  21. Пруцко Геннадій
  22. Трефелова Олександра
  23. Савчук Наталія
  24. Соломіна Олена
  25. Кравченко Юлія
  26. Соромля Кирило
  27. Ждимора Вікторія


 

З 5А класу до 6А класу – 36 учнів

 

  1. Авраменко Владислав
  2. Бабінцев Євген
  3. Богач Ганна
  4. БочароваАвігея
  5. Ватажко Анастасія
  6. Вовк Владислав
  7. Галан Андрій
  8. Геворгян Юрій
  9. Гладка Катерина
  10. Гладун Валерія
  11. Горбенко Людмила
  12. Захарова Єлизавета
  13. Іванчук Дмитро
  14. Казанський Олексій
  15. Кібіна Ірина
  16. Колісніченко Олександр
  17. Лебідь Данеїл
  18. Лохматова Дарина
  19. ЛюбімовРувім
  20. Мержиєвська Богдана
  21. Ніколаєв Єдуард
  22. Обухов Доброслав
  23. Обухова Маргарита
  24. Петренко Єлизавета
  25. Резнікова Анастасія
  26. Сенюк Катерина
  27. Смірнов Богдан
  28. Урсал Дмитро
  29. Целінко Данило
  30. Чавдар Іван
  31. Чередніченко Єлизавета
  32. Шаповал Даніела
  33. Шишко Єлизавета
  34. ШкурінВячеслав
  35. Шовкун Вячеслав
  36. Щур Ілля

 

 

З 5Б до 6Бкласу –  37 учнів

 

  1. Батіч Ольга
  2. Біба Юрій
  3. Борисюк Аліна
  4. Васинський Богдан
  5. Візір Анастасія
  6. Вороненко Олена
  7. ГанінаДаря
  8. Глушакова Вероніка
  9. Демченко Дар'я
  10. Джигінас Дмитро
  11. Дулін Михайло
  12. Житняковська Валерія
  13. Коваль Максим
  14. Кравченко Ойсу
  15. Крижанівський Андрій
  16. Крупіна Карина
  17. Крутофіст Михайло
  18. Кучмей Єлизавета
  19. Мусієнко Євген
  20. Остапенко Наталя
  21. Пагулич Владислава
  22. Паланиця Олександр
  23. Питомець Вадим
  24. Плетенко Марія
  25. Плотнікова Світлана
  26. Ревенко Олександр
  27. Саморай Валерія
  28. Сандрак Аліна
  29. СмоліковДаніїл
  30. Тарасюк Єлизавета
  31. Татарінов Іван
  32. Терещук Владислав
  33. Токар Вероніка
  34. Толкачов Артем
  35. Тонгалюк Ярослав
  36. Цой Вероніка
  37. Цой Денис

 

 

 

 

З 6А класу до 7А класу – 31учень

 

  1. Бацалай Ілля
  2. Бойко Дарія
  3. Бедрань Анастасія
  4. Виноградчий Олександр
  5. Гжибовський Артем
  6. Гусаченко Ярослав
  7. Алхімова Вікторія
  8. Дорохов Всеволод
  9. Єрмолаєва Олена
  10. Літвінова Анастасія
  11. Литвинова Віолетта
  12. Мельничук Діана
  13. Неделько Єлизавета
  14. Онищенко Анастасія
  15. Осмяткіна Валерія
  16. Побережць Максим
  17. Притков Дмитро
  18. Пташко Дар’я
  19. Рахмакова Богдан
  20. Скобєлєва Віолетта
  21. Старіченкова Христина
  22. Стафідов Дмитро
  23. Степаненко Олександр
  24. Санніков Самуїл
  25. Тігунов Анатолій
  26. Торопшина Олена
  27. Шишко Віктор
  28. ЯворськаМарія
  29. МамедгасановСамір
  30. Розторгуєва Вікторія
  31. Джежуль Ольга

 

 

З 6Б класу до 7Б класу – 29 учнів

 

  1. Андрієвський Сергій
  2. Вербенчук Валерія
  3. Богдан Наталя
  4. Досенко Вікторія
  5. Доценко Денис
  6. Купріянчик Владислав
  7. Кушнаренко Андрій
  8. Максименко Іван
  9. Малихіна Валерія
  10. Микитас Анна
  11. Міхалькова Дарія
  12. Олейніченко Владислав
  13. Остапюк Олександр
  14. Плугатирьов Олександр
  15. Покропівна Вероніка
  16. Рикшина Вікторія
  17. Толкачов Родіон
  18. Тороні Артем
  19. Фоміна Ірина
  20. Христенко Надія
  21. Шафоркіна Юлія
  22. Шевцов Святослав
  23. Яворський Олександр
  24. Янчук Едуард
  25. Петровський Сергій
  26. Золотова Крістіна
  27. Гурська Анастасія

28.Крец Олександр

29.Манівчак Світлана

 

 

З 6В спеціального класу до 7В спеціального класу – 11 учнів

 

 

  1. Бабенко Катерина
  2. Бочарова Ганна
  3. ДанчишинаТетяна
  4. Дмитрук Анжеліка
  5. Іванов Вадим
  6. КоровченкоБогдан
  7. КоровченкДенис
  8. МаксатоваСніжана
  9. Поворознюк Ірина
  10. СинявськаДар’я
  11. Татаров Максим

 

 

з 7А класу до 8А класу– 28учнів

 

  1. БарабащукЄвген
  2. БенедещукВікторія
  3. Васильєва Анна
  4. ВолошинаАліна
  5. Войтенко Дмитро
  6. Гроссул Ілля
  7. Зінов’єва Варвара
  8. Іванова Єлизавета
  9. Карпінська Ганна
  10. Клімен Антон
  11. Кіщук Іларіон
  12. Ціленко Анастасія
  13. Кудрявченко Микола
  14. Лагутенко Руслан
  15. ЛітвіноваЄлизавета
  16. МатясАндрій
  17. МикиткоОлеся
  18. Міхальченко Катерина
  19. Музиченко Андрій
  20. НеродаВероніка
  21. ПоліщукВіталій
  22. СавченкоВолодимир
  23. СтоцькаЕлеана
  24. Хмель Марія
  25. ЧорнийМикита
  26. Яновська Каріна
  27. Ясак Крістіна
  28. Яцків Андрій

 

 

з 7Б класу до 8Б класу – 27 учнів

 

  1. Вовк Дар’я
  2. Гідулянов Кирило
  3. Гритчина Олександра
  4. Довгань Анастасія
  5. Дригваль Андрій
  6. Екерт Філарет
  7. Зельцер Вікторія
  8. Кудрявченко Олександр
  9. Кузик Микола
  10. Кулінка Юлія
  11. Кордівський Артем
  12. Ластовецький Олександр
  13. Максименко Катерина
  14. Нагребельна Катерина

 

  1. Алещенко В’ячеслав
  2. Непомняща Дар’я
  3. Ніколаєва Дар’я
  4. Новоселецька Олександра
  5. Огнєвська Карина
  6. Пастухова Анастасія
  7. Серковський Олександр
  8. Слюсар Аліна
  9. Вдовиченко Дар’я
  10. Хацько Тамара
  11. Шишкіна Світлана
  12. Шкварило Ольга
  13. Литвинов Олексій

 

 

 

з 8А класу до 9А класу – 27учнів

 

  1. Артемєва Ольга
  2. Басай Дар’я
  3. Сьомкін Іван
  4. Гаркавий Олександр
  5. ГлушакДанило
  6. Гомель Давид
  7. Денисюк Тетяна
  8. Думанський Ярослав
  9. Єжова Анастасія
  10. Коломієць Олексій
  11. Карпенко Олександра
  12. Клімов Максим
  13. Копайгора Катерина
  14. Кудрявченко Леонід
  15. ІвановаІнна
  16. Ляшенко Дар’я
  17. МаценкоДмитро
  18. Остапенко Валентина
  19. Овчаренко Богдан
  20. Куліш Світлана
  21. ПавлусьАліна
  22. ТарнавськаМар’яна
  23. Яворська Аліна
  24. Левченко Дмитро
  25. Мажуга Віктор
  26. Чернова Валентина

     27.Ларкіна Дар’я

 

 

 

з 8Б класу до 9Б класу – 25 учнів

 

  1. Аніканова Тетяна
  2. Артиков Руслан
  3. БогатоваСаманта
  4. Зелінська Єлізавета
  5. Карпенко Даша
  6. Криворучко Вероніка
  7. Крутін Данило
  8. Кудрявченко Ганна
  9. Кудрявченко Яна
  10. Куліш Олександра
  11. Лавренчук Максим
  12. Любімов Денис
  13. Морозенко Євгенія
  14. Нагнибіда Руслан
  15. Проданець Павло
  16. Рахмаков Захар
  17. Розсуждай Ольга
  18. Романюк Ольга
  19. Ступка Альона
  20. Ткач Ігор
  21. Турчин Денис
  22. Халупенко Ольга
  23. ЧередніченкоДмитр
  24. Щур Марія
  25. Южакова Тетяна

 


 

з 8Вкласу до 9Вкласу – 24 учні


  1. Безсмертний Олександр
  2. Воронін Віталій
  3. ГавріловаАнастасія
  4. Глушакова Вікторія
  5. Гайфудінов Богдан
  6. Дудченко Світлана
  7. Кіщук Ілля
  8. Кузнєцова Катерина
  9. Котій Владислав
  10. ЛебідьІрина
  11. Литовченко Юлія
  12. Мельничук Максим

 

  1. Микитас Данило
  2. Онищенко Олександр
  3. Парахньова Єлизавета
  4. Огнєвський Данило
  5. Солієв Денис
  6. Тараненко Сергій
  7. Товстий Данило
  8. Чавдар Аліна
  9. Янченко Василь
  10. Янчук Владислав
  11. Литвинов Дмитро
  12. Щербина Микита

 

 

З 10 класу до 11 класу – 26 учнів

 

  1. Бабенко Юлія
  2. Бігун Валерія
  3. Бурова Валерія
  4. Глебко Дмитро
  5. Глушак Кирило
  6. Грамм Ганна
  7. Гринчук Роман
  8. Досенко Владислав
  9. Зачиняєв Олександр
  10. КалиниченкоРегіна
  11. Клименко Оксана
  12. Коханський Олексій
  13. Кулакова Анастасія
  14. Малихін Денис
  15. Матвієнко Федір
  16. Міго Владислав
  17. Мінєєв Микита
  18. Неділько Яна
  19. Орлов Дмитро
  20. Панич Євгеній
  21. Пушкар Сергій
  22. Розторгуєв Олександр
  23. Спанчек Іван
  24. Степанюк Костянтин
  25. Татарська Марина
  26. Харчук Олексій

 

 

 

 

 

 

З 10А (вечірнього) до 11А класу29учнів

 

  1. Балашов Михайло
  2. Білошицький Андрій
  3. Бондарчук Костянтин
  4. Ботнар Костянтин
  5. Васильковець Олег
  6. Волинець Дмитро
  7. Гайдаш Олександр
  8. Готич Ростислав
  9. Гупік Микола
  10. Деревлюк Денис
  11. Єрещенко Сергій
  12. Єфремова Діана
  13. Козирев Максим
  14. Козлов Віктор
  15. Лиховид Сергій
  16. Остапенко Володимир
  17. Пшеничний Ілля
  18. Ребець Олександр
  19. Рябошапка Олег
  20. Степанов Сергій
  21. Танасюк Діана
  22. Федорець Андрій
  23. Червінка Ігор
  24. Чехов Олександр
  25. Чихун Максим
  26. Шаріпов Максим
  27. Шкір Олександр
  28. Шмирко Володимир
  29. Огневський Владислав


 

З 10Б (вечірнього) до 11Б класу28учнів

 

  1. Варук Микола
  2. Василечко Артем
  3. Григор’єв Максим
  4. Грицай Владислав
  5. Грицай Євгеній
  6. Івченко Ігор
  7. Кирлась Олег
  8. Козелюк Сергій
  9. Кончаковський Андрій
  10. Корнієнко Марина
  11. Костін Олег
  12. Кудряшов Вадим
  13. Малишев Сергій
  14. Миколюк Андрій
  15. Міхєєв Олександр
  16. Пелецький Дмитро
  17. Петрушенко Дмитро
  18. Пихтін Владислав
  19. Пихтін Володимир
  20. Рошка Роман
  21. Самченко Данило
  22. Скараєв Роман
  23. Степанов Альберт
  24. Тітовець Юрій
  25. Ткачук Василь
  26. Туря Віталій
  27. Шепель Богдан
  28. Яремчук Павло

 

 

 

 


З 11А (вечірнього) до 12 класу29учнів

 

  1. Барнаш Денис
  2. Бочаров Данило
  3. Бульвін Дмитро
  4. Буяльський Роман
  5. Гараненко Сергій
  6. Захара Андрій
  7. Качуровський Микола
  8. Кібко Микола
  9. Карягдиєв Андрій
  10. Корж Юлію
  11. Лазарєв Владислав
  12. Ковтун Денис
  13. Ластовецька Олександра
  14. Ластовецький Олександр
  15. Наконечний Володимир
  16. Оперчук Дмитро
  17. Овсяніков Денис
  18. Пастух Олексій
  19. Пустохін Олександр
  20. Степанов Олександр
  21. Тарганчук Павло
  22. Топчий Василь
  23. Федоренко Ян
  24. Шаповалов Павло
  25. Шаповалов Петро
  26. Шум Михайло
  27. Юхименко Артем
  28. Ягодін Сергій
  29. Чальцев Даніїл

 

 

З 11Б (вечірнього) до 12 класу28учнів

 

  1. Бичков Андрій
  2. Гаврик Сергій
  3. Голуб Максим
  4. Гришанова Василь
  5. Груша Антона
  6. Гайфудінов Ігор
  7. Демьянов Сергій
  8. Добренький Олексій
  9. Друцький Олександр
  10. Зозуля Сергій
  11. Крик Євген
  12. Кісіль Віталій
  13. Качановський Ростислав
  14. Крівенков Андрій
  15. Лебідь Дмитра
  16. Ломовцев Артур
  17. Любченко Олексій
  18. Кузьменко Микола
  19. Мініч Марина
  20. Мозолюк Галина
  21. Мохленко Денис
  22. Парфьонов Денис
  23. Фомін Дмитро
  24. Чаюн Владислав
  25. Червінка Юрій
  26. Дворницького Сергія
  27. Семчук Сергій
  28. Клименко Віталій

 

 

 

 

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників директора з навчально-виховної роботи Тарловського В.О., Лиганову Л.Б., Крисенко Є.О.

 

 

 

 

 

Директор школи 

 

Н.С.Чорноус

 

 

 

 

 

Перегляди: 110