Інформаційно-просвітницька акція "Ми у відповіді за тих, кого приручили"

Опубліковано: П'ятниця, 26 лютого 2021
Інформаційно-просвітницька акція "Ми у відповіді за тих, кого приручили" .

На одному із засідань шкільного парламенту ми, актив учнівського самоврядування «Місто дорослих дітей», вирішили допомогти мешканцям притулку «4 лапи», що розташований у нашому селищі Комишани.
У фейсбуці ми знайшли контакти адміністрації притулку й зателефонували, аби дізнатись, що тваринам потрібно саме зараз та узгодили зручну дату для нашого візиту.
Далі було найважливіше: донести інформацію до учнів школи.

Ми створили агітаційні плакати та зробили повідомлення по класах. Усі дуже хвилювались, чи зможемо зібрати достатньо допомоги, але, як виявилось, дарма. Було зібрано близько 2000 грн. і багато круп, підстилок, посуду для їжі та іншого. На виручені кошти ми придбали песикам 3 мішки корму.
Одразу після приїзду до притулку ми почали розвантажувати усе, що привезли. Маленькі чотирилапі друзі дуже зацікавилися процесом і прийшли його проконтролювати. Ми неймовірно зраділи, коли нам дозволили погодувати деяких песиків хлібом, вони весь час тулилися до нас, адже в притулку працівники, на жаль, не можуть приділяти увагу кожному.
Саме у цьому місці розумієш, якою жорстокою може бути людина. Історії деяких песиків вражають, але усі вони досить схожі: чотирилапі стали непотребом для господарів. На очі навертаються сльози, коли бачиш песика без однієї лапки й навіть страшно подумати, що пережила ця невинна тваринка.

Сподіваюсь, що ми хоч трохи змогли їм допомогти, і наша добра справа у березні місяці буде мати продовження, тому ми запрошуємо мешканців нашого селища долучитися до повторної акції. З 9 по 12 березня ми оголошуємо збір коштів, корму, круп, залізного посуду та верхнього теплого одягу для наступної поїздки до притулку. Долучайтеся до доброї справи.

А на завершення оповідки ми, від імені всіх учасників акціїї "Ми у відповіді за тих, кого приручили" дуже просимо, підходьте до утримання домашніх улюбленців із розумом!
Пам’ятайте , що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Перед собою й перед ними.
Актив учнівського самоврядування
«Міста дорослих дітей»
Комишанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №26
Херсонської міської ради. #МістоДорослихДітей#КомишанськаЗОШ26.