Батл «Хрестики - нулики»

Опубліковано: П'ятниця, 19 лютого 2021

19 лютого між хлопцями та дівчатами 10-го й 11-го класів Комишанської школи відбувся батл «Хрестики - нулики», який  підготувли та провели лідери активу самоврядування "Місто дорослих дітей".

«Хрестики-нулики» - дитяча гра, але сьогоднішня зустріч була присвячена Дню закоханих, тому дійство - про кохання. Та, узагалі, головне не свято, а привід висловити свої почуття.
9 конкурсів успішно здолали учасники команд, серед яких завдання: «Ідеал», «Ситуація», «Музичний конкурс», «Сімейні узи», «Друга половинка», конкурс «Колискова», «Чорний ящик», експромт - казки та інші.

У процесі заходу порушувались такі одвічні поняття, як: «Життя в сім'ї - це не тільки любов, а й повне взаєморозуміння й взаємодопомога», «Сімейний бюджет», «Природа сімейного скандалу», «Прикраса сім’ї – діти» тощо.

Свято пройшло у веселій, цікавій і невимушеній атмосфері закоханості й гумору. Рахунок на останок змагань становив 18:18, тож перемогло кохання.