"Сад чекає на вас..." Листопад - 2020

Опубліковано: П'ятниця, 20 листопада 2020

#озеленемо_планету_в_умовах_пандемії ,  #ecoparlamentks

Сад – це завжди чудове місце для відпочинку, упорядковування своїх мрій, посильних  фізичних навантажень та знань щодо росту та догляду за деревцями.

Взимку , коли сонечко  починає частіше виглядати з-за хмар, можна  спостерігати, що нового  відбувається в нашому садочку.  Інколи дерева бувають прикрашені, неначе білим мереживом, це дуже гарно.

Наприкінці березня сніг тане, але деревця  наші ще сплять. Пташки голосно щебечуть, немов домовилися їх розбудити.

У квітні з'являється в садочку зелена травиця,  потім зацвітають сливи, вишні, а яблуньки  й грушки ще чекають. Оце витримка! І тільки в перші травневі дні, неначе вибух — наш сад вкривається рожевими квіточками з неповторним ароматом. Святковий настрій саду, звичайно, передається й усій  шкільній громаді.

У червні  садок обдаровує тих, хто доглядає за ним - нектаринами. Липень дарує персики та сливи,  серпень та вересень  -  яблучка.   А ближче до кінця осені достигають наші улюблені груші.

У жовтні  та листопаді листя з дерев розфарбовується у золоті та багряні кольори й нарешті  починає опадати. Дерева  стоять трохи невеселі, втомлені, але також потребують догляду.

Тож і цієї осені 2020  року,  актив самоврядування «Міста дорослих дітей» прийшли до саду, аби доглянути за ним. Сьогодні він став більшим на 24 саджанці : 5 вишень, 5 айви, та на 14 кущів малини.

Деревця  будуть поливатися крапельним зрошенням, яке  налагоджено у саду  уже два роки поспіль, що суттєво впливає на врожайність  та економію питної води.

Гадаємо, тепер усім зрозуміло, чому наш садочок радує нас увесь рік — тому, що ми піклуємося про нього.   А  він у свою чергу, вдячно  радує шкільну громаду своїми солодкими дарунками та дякує за допомогу.

Пам’ятаймо, що  кожне дерево, кожна квітка – символ подяки планеті за можливість життя.

#Місто дорослих дітей  #Комишанська_зош№26