16 листопада - День толерантності - 2020

Опубліковано: Понеділок, 16 листопада 2020

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. У Декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ця Декларація розвиває принципи, які були сформульовані ще у 1948 році у Загальній декларації прав людини.

Толерантність (терпимість) означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими.

Так, люди за своєю природою розрізняються за зовнішнім виглядом, соціальним станом, мовою, статтю, поведінкою і цінностями. Цей перелік критеріїв відмінності можна продовжувати без кінця.

Ми всі різні. Але ми всі рівні. Як говориться в чудовій рекламі «Ініціативи розмаїття» - «у нас більше спільного, ніж ви думаєте».

Тож кожна людина має право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність.

Не лишились осторонь відзначення цієї дати і актив учнівського самоврядування «Міста дорослих дітей».