Вибори шкільного президента "Міста дорослих дітей" - 2020

Опубліковано: Четвер, 24 вересня 2020

Долю демократичної країни вирішують громадяни, які обирають владу, а потім несуть відповідальність за свій вибір. Свідомість і відповідальність слід виховувати з самого дитинства. У школі все це добре розуміють, тому вчать майбутніх громадян самоврядуванню.

22 вересня 2020 року У Комишанській школі відбулися вибори президента шкільного парламенту, яким передувала велика попередня робота: висунення найдостойніших, найкреативніших і найактивніших у кандидати, написання програм та  ознайомлення  з ними. Серед кандидатів було три претенденти на посаду президента школи: Житняковська Валерія – учениця 9-Б  класу, Коваль Максим – учень 9-Б класу  та Пташко Дар’я   - учениця  10 класу.

Свої програми кандидати в президенти висвітлили на інформаційних плакатах. Вони пропонували проводити інтелектуальні та спортивні змагання між класами, влаштовувати флешмоби, розширити волонтерський рух, організувати роботу з молодшими школярами під час перерв, покращити  успішність у навчанні та  підняти рівень учнівського самоврядування.

Два тижні передвиборної агітації завершилися голосуванням учнів 5-11 класів.  За підсумками роботи виборчої комісії переможницею стала Житняковська Валерія, яка  стала президентом шкільного парламенту «Міста дорослих дітей»  Комишанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 на 2020/2021 навчальний рік.

Друге місце розділили  Максим Коваль і Дар’я Пташко,  які  стали прем’єр-міністром та віце-прем’єр  міністром шкільного парламенту «міста дорослих дітей».

Ми бажаємо новообраному президенту  та його команді наполегливості та успіхів на цих  почесних і відповідальних  посадах.