Зі святом Останнього дзвоника - 2020!

Опубліковано: П'ятниця, 29 травня 2020

Шановна шкільна родина !

Цей 2020 рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя. Нам усім довелося змінити свої звички, уроки, традиції, свята, навчитися працювати в on-line, адже безпека і людське життя - понад усе!

Навчальний рік 2019/20  дійшов до завершення.  Ми вітаємо всіх із святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам безпечного літа.

Для випускників залишились позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Вони вирушають у самостійне доросле життя у незвичних умовах.  Тож побажаємо,  щоб цей шлях був щасливим для них, сповненим гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам здоров’я, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Ми дякуємо педагогам і батькам за вашу любов, допомогу, невтомну працю!

Гарного літа усім, щастя, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Директор школи та актив учнівського самоврядування.