Звіт за 10 період участі у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Опубліковано: Понеділок, 30 березня 2020

15.03-28.03

1.«Спортивний челендж для батьків  та школярів!» 2020.03.15 - 28

Запустили  он-лайн   челендж  для  учнів, учителів та батьків . Будь-які фізичні вправи, активності, розминки, йога, шахи. На жаль, не всі хочуть виставляти свої фото   в мережі інтернет, та це й не головне. Важливо, що  вони дотримуються здорового способу життя та фізичної активності під час каранину.

1. «Конкур із психічного здоров’я» 2020.03.16-28

У рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів учителі Комишанської школи взяли участь у конкурсі з психічного здоров’я  та  створили плани-конспекти уроків (математика-6 клас) , ( основи здоров’я - 7 клас)

1. Конкурс «Модні та здорові!» 2020.03.19 Актив самоврядування «Місто дорослих дітей» Комишанської зош №26 не лишився осторонь теперішньої ситуації у світі. Дотримуючись карантинних заходів, він запропонував усім підтримати свою енергію позитивом і гарним настроєм та оголосив он-лайн КОНКУРС  «Модні та  здорові!» на кращу, гламурну, креативну, трендову захисну маску! Для цього  було необхідно:

1) Виготовити креативну маску для захисту від вірусу;

2) Одягнути  її та зробити селфі ;

3) Поставити теги;

4) Опублікувати;

Місце: Інстраграм, фейсбук та інші соц.мережі. Конкурс триватиме до закінчення карантину. За підсумками лайків буде визначено переможців.

1. «Позитив-message » 2020.03.20 Актив самоврядування «Місто дорослих дітей» Комишанської зош №26 започаткував випуск у  блозі самоврядування й у мережі інтернет низки життєстверджуючих, пройнятих оптимізмом   та даруючих позитивні емоції під час карантину , статтей. Переглянути їх можна за посиланням. Робота над іншими ще триває.

1. «Спортивний вчитель» Спортивний челендж для вчителів та їх родин. 2020.03.23 - 28

Запустили  он-лайн   челендж  для  учителів та їх родин . Будь-які фізичні вправи, активності, розминки, йога, шахи. Вчителі не залишаються осторонь та повинні бути прикладом правильного поводження та здорового способу життя  під час карантину.

Відгуки: