Звіт за 9 період участі у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Опубліковано: Субота, 14 березня 2020
  1. «Весну зустрічаймо!» 2020.03.02

Психологічно здорова дитина - це, перш за все, дитина спонтанна й творча, життєрадісна й весела, відкрита й така, що пізнає себе й навколишній світ не лише розумом, але й відчуттями та інтуїцією. У  рамках проєкту   #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих дітлахів у 6-Б класі Комишанської школи №26 відбувся  яскравий захід, присвячений  проводам Масляної та зустрічі Весни, під час якого діти  мали можливість творчо й весело  виражати свої відчуття, настрій та ділитися  своєї життєрадісністю.

Зустріч Весни  відбулася у   творчій  та доброзичливій атмосфері, де діти, батьки та гості заходу, разом із класним керівником Крижанівською О.А., об’єднавшись, ніби у сімейному колі, згадали українські традиції проводів Масляної, національні страви нашого народу, ігри, загадки, пісні – веснянки та  хороводи.  Наприкінці активності на шестикласників чекали  корисні страви , які приготували для них  батьки: млинці з фруктами, мед, чай із липи, смородини, малини та м’яти.

1. «Вітамінний тиждень» 2020.03.02 - 06

Після зими організм  людини потребує більше вітамін. Тож у рамках програми «Healthy Schools:заради здорових і радісних школярів» #HealthySchools_UA у Комишанській школі  №26 було проведено  ще один  « Вітамінний тиждень». Ініціаторами та кураторами  класів стали  знову члени  активу  учнівського самоврядування «Місто дорослих дітей», а саме : Токар Віроніка та Візір Анастасія(8-Б кл.)

Змагання відбулись між четвертими та третіми класами молодшої школи.  До критеріїв оцінювання входило:

-              кількість фруктів та овочів, які  кожен клас з’їдав щоденно упродовж  цього тижня;

-              наявність «вітамінної» назви класу, емблеми та девізу;

-              складання казок (оповідань)про овочі та фрукти;

-              активна участь у розмальовках  овочів та  фруктів;

-              активна участь у руханках.

У даних перегонах не може бути переможених. Споживання вітамінів – це вже велика позитивна справа, бо діти за цей тиждень стали більш жвавими, радісними та здоровішими, а, отже,  переможцями у різних номінаціях стали всі!  «Вітамінний тиждень» сподобався і дітлахам, і кураторам - старшокласникам, і вчителям, і батькам.

1. « Дівчата проти хлопців» 2020.03.05

#HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих дітлахів    Напередодні свята 8 березня хлопці 8-Б класу  Комишанської школи №26 підготували для дівчат свого класу сюрприз:пізнавально-розважальну гру  та ласування корисними смаколиками.У змаганнях « Дівчата проти хлопців»  перемогла дружба, гарний настрій  та  творча  й невимушена святкова  атмосфера

1. «Атмосфера свята!» 2020.03.06

Наша шкільна спільнота «Міста дорослих дітей» обрала такий  принцип роботи:тільки здорова та щаслива дитина може жити повноцінним життям й здобувати знання.

Щоб відчувати себе щасливими,  творчими, життєрадісними,  веселими, мати сили та бажання пізнавати себе й  навколишній світ, треба створити  для цього необхідну атмосферу й простір.

І наші школярі з цим успішно справляються. Напередодні весняних свят актив самоврядування  створив   фото-зону для всіх бажаючих сфотографуватися та приготував привітальні листівки-поздоровлення й відеоролик із вітаннями  хлопців  для дівчаток та вчителів-жінок. Святковий настрій жіночій половині шкільної громади було забезпечено.   А чоловікам та хлопцям настрій підняли щирі подяки від жіночої половини.

Вдячні глядачі побажали команді перемоги у майбутніх змаганнях агіткоманд.

1. "Апельсин» закликає! " – участь у конкурсі 2020.03.10

Для того, щоб зберегти здоров'я людини та природи, перед суспільством постає дуже важлива задача - формування екологічної свідомості населення, перш за все, молодого. Вона включає цілий комплекс заходів екологічного навчання й виховання .

Одним із складових  цього комплексу є пропаганда  агітаційними колективами  бережливого ставлення до природи та до  свого здоров’я.  10 березня  відбувся обласний   екологічний конкурс «Земля - наш спільний дім» за темою «Юннатському руху- 95 років», у якому  агіт-гурт «Апельсин»   отримав диплом ІІІ ступеня.

П’ятикласники пропагували  збереження екології рідного краю та здоровий спосіб життя.

1. «Прибери планету». 2020.03.11

Маленький принц із казки Антуана де Сент-Екзюпері говорив: "Є таке правило: прокинувся зранку, одягнувся ретельно, прибери свою планету..." Прийшла весна і свою пришкільну «планету»  вийшли прибрати учні Комишанської школи №26. У рамках  проєкту #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих дітлахів, школярі навели лад  на ділянках «Маленької Голландії» та у  шкільному «Розарії». Ще трохи пройде часу і квіти прокинуться й зачарують усю шкільну громаду своєю неповторною красою.

7."Толерантність у сучасному світі" 2020.03.12

Сьогодні  для психологічного здоров’я людей дуже важливо зрозуміти необхідність толерантності в суспільстві. Трагічні приклади історії показують нагальну потребу в злагоді, добросусідстві, повазі до інших людей, інших думок. Керуючись цим, у  рамках проєкту   #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих дітлахів,  6 березня  у 7-х класах Комишанської школи №26 відбулися  години соціального педагога "Толерантність у сучасному світі".

У процесі активності школярі аналізували різні ситуації, виконували цікаві завдання, згадали правила толерантного спілкування.

8. «Красиве і корисне "2020.03.13

У рамках проєкту #HealthySchools_UA: заради здорових та щасливих дітлахів учителі  Комишанської школи 26  продовжують утілювати в життя проєкт "Шкільний сад - красиве і корисне".  Сезонні роботи на свіжому повітрі корисні для здоров'я  і дітлахам, і дорослим. Та цього разу в саду працював  лише колектив педагогів, бо  учні пішли на карантин. Весняна обрізка  дерев, прибирання  лунок, згортання сміття, ремонт капельного зрошення, збір гілля та інші весняні садові роботи  додали приємного розмаїття до роботи вчителів.