Ми веселі, спортивні, танцювальні!

Опубліковано: Вівторок, 17 грудня 2019

Давно  відомо, що танці належать до тих видів діяльності, які допомагають  віднайти гармонію з собою та  розкривають сутність людини у всій її красі.

Танцювальні рухи зміцнюють  роботу серця,  покращують пам’ять, допомагають боротися зі стресом, тримають м'язи у тонусі. А ще – танцювати  це весело, гарно і  корисно.

Знаючи все це актив  самоврядування «Місто дорослих дітей» підготував та провів 17 грудня танцювальний батл для п’ятикласників  «Ми веселі, спортивні, танцювальні».  Три конкурси  увійшли  до обов’язкової програми змагань: танець у стилі « Хіп-хоп», виступ у стилі «Диско» та пісенний батл для вболівалників команд. Приємною несподіванкою  були інструментальні виступи вболівальників : гра  на скрипці, гітарі та баяні.

Переможених на цьому святі не було , адже  танець – це чудовий спосіб відпустити проблеми, розслабитися та збадьоритися. Хіба можливо було  нерухомо всидіти, коли поруч лунала гарна  ритмічна музика? У такі миті тіло саме проситься танцювати та стрибати. Тому на завершення музичного свята команди   представили загальний флеш-моб  подарувавши всім присутнім чудовий новорічний настрій.