"П’ять кроків до здоров’я"

Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019

«Для того, щоб кожен новий день був наповнений яскравими враженнями, новими знаннями й бажанням так жити постійно, необхідно вести здоровий спосіб життя. Все дуже просто: потрібно лише дотримуватися кількох основних правил, які з часом увійдуть у вашу звичку. Тоді ви, навіть того не помічаючи, кожен день будете набиратися все більше й більше життєвих сил і здоров’я» - так вважають десятикласники Комишанської школи №26, актив учнівського самоврядування "Місто дорослих дітей",  які 27 листопада провели  для учнів 6-А, 6-Б та 6-В класів ГРУ-КВЕСТ «П’ять кроків до  здоров’я».

На п’яти станціях на школярів чекали казкові герої з цікавими завданнями . Шестикласники «відвідали» супермаркет, де навантажували кошик корисними товарами, а шкідливі  відправляли в смітничок, обговорювали «Антирекламу», пояснювали як часто, коли і для чого слід використовувати запропоновані предмети гігієни,  складали меню для сніданку обіду і вечері із корисних продуктів та багато чого іншого.

У ході гри-квесту школярі отримали знання про поняття «здоровий спосіб життя», «здоров’я», визначили  та усвідомили фактори, що впливають на самопочуття та сформували позитивне ставлення до власного здоров’я.

Головною перемогою для кожної із команд, а їх було 5, стало  усвідомлення того, що  здоровий спосіб життя — це не просто порожні слова або модне віяння.

Це спосіб існування та філософія мислення, яким необхідно слідувати день у день протягом багатьох років.