Заради здоров'я херсонців!

Опубліковано: П'ятниця, 29 листопада 2019

Чисте повітря є однією з основних складових здоров’я. Медики стверджують, що найбільше підточує здоров’я городян повітря, надмір забруднене свинцем, діоксидами та іншими канцерогенами. Єдиний порятунок для городян – це зелені насадження, що вбирають отруту в себе, натомість віддаючи кисень.

29 листопада 2019 р. у Палаці молоді та юнацтва   відбулась зустріч депутатів  Херсонської міської ради з  представниками громадських організацій та  учнівським самоврядуванням.  Головною темою обговорення було питання поліпшення   здоров’я населення нашого міста, яке стоїть на другому місці в Україні по захворюваності на туберкульоз.      Для вирішення даної проблеми  було запропоновано  збільшити  кількість зелених насаджень, затвердити  перспективи розвитку паркової зони нашого міста та залучити до вирішення цієї проблеми органи    міського самоврядування, громадськість міста, підприємців, студентську та учнівську молодь.

Кудрявченко Микола, Ясак Крістіна та Волошина Аліна,   учні  10 класу Комишанської ЗОШ №26, що є  представниками Міського учнівського парламенту, виступили перед громадою міста із пропозиціями щодо розширення  та осучаснення паркових територій міста.  Беручи участь у  програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» #HealthySchools_UA , учні   дослідили цю проблему, обговорили на засіданні із однолітками з Міського учнівського парламенту  та вирішили запропонувати наступне: створити міську програму розвитку парків Херсона  та щорічно, до дня міста, робити подарунки – осучаснені куточки парків, а самі  території парків  - реконструювати відповідно до сьогодення та потреб мешканців, розділивши на зони для різних вікових категорій населення.

За минулий рік учнівська молодь Херсону, зробила свій  внесок у збільшення зелених насаджень  міста:  висадили – 819 дерев, 900 кущів, 200 квітників та доглянули 4200 дерев. І якщо програма осучаснення  парків буде прийнята, запевнили, що  учнівська молодь  не залишиться осторонь і внесе свій посильний вклад!