Другий період участі шкільної громади у проекті "HealthySchools"

Опубліковано: Субота, 16 листопада 2019

#HealthySchools_UA

1.«Вирушай за здоров’ям і для здоров’я». 11.06 - 2019.11.15    Книжкова виставка для школярів,  у якій бібліотекар та члени комітету Прес-Центру ознайомлювали учнів молодшої та середньої ланки з літературою, яка допоможе  зробити правильні кроки у напрямку  вибору здорового способу життя.

2. «Знай! Умій! Застосовуй!» 11.13 Гра – квест, під час якої учні сьомих класів поєднали набуті знання з основ здоров’я, фізики, математики та інформатики в практичних ситуаціях. Розв’язуючи задачу про спортивну ходу двох хлопчиків, учні на станції «фізика» розрахували час зустрічі та затрачені калорії на рух, використовуючи фізичні формули, а на станції «математика» підтвердили знайдений результат, побудувавши графіки лінійних функцій. Отриманий результат був підтверджений, і на станції «інформатика» семикласники написали програму для розв’язання даної задачі.  Закінчували команди свій марафон на станції «основи здоров’я », де ще раз повторили правила дорожнього руху та,  підрахувавши витрати енергії під час спортивної ходи, склали меню здорового харчування для поповнення запасів витраченої енергії .

3. ««JUMP PARK» зустрічає!» 11.12 Школярі  після уроків  разом із класними керівниками  провели три чудові години в сімейному спортивному розвиваючому комплексі  Херсонський  JUMP PARK, де вони  тренувались  на батутах, дізнавались правила дорожнього руху і влаштовували  гонки,  долаючи  смугу перешкод, у  веломобільной зоні.

1. «Smiles day»(«День посмішок») 11.15 Напередодні дня толерантності лідери «Міста дорослих дітей» провели для  шкільної громади психологічний тренінг позитивного ставлення до оточуючих. Усім бажаючим   взяти участь у даній акції було запропоновано прикрасити мріями «дерево бажань» та  обрати один із чотирьох видів смайликів: «обніми мене», «дай п’ять» , «скажи мені комплімент», «посміхнись мені». Той, хто робив вибір, повинен був включитись у гру та протягом дня виконувати завдання, які бачив на смайликах в інших. Бажаючих виявилось набагато більше, ніж очікували. Гарний настрій та позитивна атмосфера цього дня  охопила  майже всю шкільну громаду: учнів, батьків  та вчителів.

1. «Вітамінів повний сад - усе достигло для малят». 11.04 Вітамінна вікторина, поетична хвилинка та  майстер – класи із малювання улюблених овочів і фруктів.  На завершення - виставка кращих  малюнків.

6. Старт марафону «Сходинками здоров’я та краси». 11.05 «Відбір учнів 8-10 класів для участі в марафоні  (Для участі в марафоні обрано три групи по 15 чоловік. Кожен учень вестиме щоденник, у якому відмічатиме свої досягнення. На початку експерименту медична сестра школи та сімейний лікар оцінили фізичний стан кожного учня ( Проба Руф’є, визначення індексу маси тіла, заміри тіла)

• І група намагатиметься максимально дотримуватися правильного харчування (5-ти разовий прийом їжі з виключенням усіх шкідливих продуктів, який вони будуть контролювати самостійно);
  • ІІ група регулярно виконуватиме фізичні вправи (ранкова зарядка – 10-15 хвилин та три групові тренування на тиждень, націлені на роботу всіх м’язів тіла та укріплення постави);
  • ІІІ група виконуватиме завдання І та ІІ групи.

У квітні буде проведено «круглий стіл», під час якого обговорюватимуться результати та зробляться висновки).

1. Флеш-моб «Весела перерва».  для учнів 7-х класів. 2019.11.08    Гарний настрій було забезпечено.( 30 чол)
  2. «Свято Зубної феї». 11.15 Лідери «Міста дорослих дітей» провели для учнів 3-х класів  пізнавально – розважальний захід, у ході якого  розширили уявлення дітей  про важливість для здоров'я гігієнічних процедур, уточнили знання їх про призначення зубів та їх функції, наголошували на  потребі вживати в їжу корисні продукти.

1. «Пленерний» урок. 11.04  У рамках проекту «Шкільний сад, красиве та корисне» уроки математики на свіжому повітрі, у якому  поєднувалися теоретичні питання  й практичне їх розв’язання. Для виконання завдань учням  у групах необхідно було зробити заміри окремих ділянок саду, знайти процентне відношення площ засаджених  різними видами дерев та розрахувати об’єм води, потрібний для їх поливу. Пленарні уроки нестандартної  форми (під відкритим небом та посеред шкільного саду) завжди викликають в учнів особливе зацікавлення.

1. "Посади троянду». 11.13 Продовження втілення у життя проекту «Розарію бути": учні старших класів на пришкільній ділянці посадили ще одне коло - 30 трояндових кущів. «Ми всі з нетерпінням чекаємо весни, щоб побачити цю красу», - діляться десятикласники.