Вітаємо актив самоврядування з початком роботи!

Опубліковано: Вівторок, 17 вересня 2019

17 вересня відбулась І сесія ХІV скликання  міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

У цому навчальному році у  раді МУП будуть працювати  5  представників "Міста дорослих дітей", та ще  3 активіста увійшли до клубів  при міському учнівському парламенті. У ході роботи сесії учні нашої школи були нагороджені дипломами  1 ступеня за перемоги в конкурсі "Місцеве самоврядування очима учнівської молоді". Це Пархньова Єлизавета та  Мельничук Діана.

Також вітаємо наш актив із перемогою(І місце) в конкурсі відеороликів "Один тиждень із життя учнівського парламенту", конкурсі-огляді учнівських сайтів, де наше "Місто дорослих дітей" посіло І місце та перемогою у весняному  еко-квесті(ІІІ місце).

МОЛОДЦІ! Ви найкращі!

Вітаємо актив самоврядування  з початком роботи!