Навчальний рік 2019-2020 розпочато!

Опубліковано: Вівторок, 03 вересня 2019

Для усієї  шкільної громади осінь   розпочалась   яскравим  святом зустрічі першокласників , яке підготував випускний одинадцятий клас   та учнівське самоврядування.

Першачки виконали три завдання , які їм запропонували Мальвіна, Котигорошко та енергійний  гурт  зірок хіп-хопу. За це вони отримали три чарівні ключики від  таємничих дверей до Країни Знань.

А ще приємним сюрпризом для шкільної громади було поздоровлення  нашого учнівського самоврядування з перемогою в  екологічному конкурсі «Я люблю Херсон», у якому учні  брали участь у квітні - травні  цього року.

• За ініціативи активу  шкільного учнівського самоврядування  на пришкільній ділянці  навесні  було висаджено 80 троянд і створено пришкільний розарій.
  • Протягом 9 років шкільною громадою проводяться постійні масштабні роботи  в шкільному саду та  сквері «Пам'ять» (смт.Приозерне).

Плідна праця  та творчий задум школярів  було  достойно оцінено:  учнівське самоврядування   «Місто дорослих дітей» за  1 місце у  конкурсі «Я люблю Херсон»  отримало грошову винагороду у сумі 5 000 грн., яку вручив гість Свята знань, лідер Громадської платформи "Добро переможе"  Юрій Рожков.

Різнобарвне літо  швидко промайнуло, залишивши на згадку  морські  пригоди та безліч мандрівок. Але попереду  на  школярів чекають захопливі подорожі  океанами  знань  та морями  творчих конкурсів  і цікавих змагань.  Тож наснаги  всім, перемог  та гарного настрою!