Сьогодні – День Перемоги!

Опубліковано: Четвер, 09 травня 2019

Сьогодні – День Перемоги! 74 –та її річниця.  Вже  давно відгриміла та війна, після якої мирне життя набрало обертів,  але до сих пір ми згадуємо про подвиг нашого народу. Згадуємо і вшановумо ветеранів та тих хто віддав своє життя заради нашого сьогодення – квітами, словами вдячності, піснями , ділами.     Учнівське самоврядування Комишанської школи  №26 «Міста дорослих дітей» взяло участь у мітингу присвяченому Дню Перемоги . Учні вшанували наших воїнів – односельчан, які загинули у ті буремні роки війни та привітали ветеранів. Дорогі наші,  з Днем Перемоги ! Ми вдячні Вам за мир, подарований нам,  і висловлюємо  всі можливі слова подяки за здійснений подвиг!

Після мітингу актив самоврядування поклали квіти на могилу Героя Радянського Союзу  Данила Нестеровича  Плахотника.

У це свято Перемоги ми, актив учнівського самоврядування «Міста дорослих дітей», хочемо  побажати ветеранам  і усім нам  щасливого, мирного, довгого життя. Нехай всі війни на Землі припиняться! Нехай повсюди запанує щастя, а горе обійде всіх стороною. Нехай лише ласкаве сонце всім нам світить й пройде мирний травневий дощ!

Вшановуємо загиблих і живих,

Тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну,

Імена навіки запам’ятаємо їх,

Життя вони своє за нас віддали.

З кожним роком все коротше ряд

Очевидців тих боїв кривавих,

Нехай же вибухи більше не гримлять,

Не турбують застарілі рани.

Ваш героїчний подвиг не забули,

Нехай роки тікають невблаганно,

Але бузку оксамитова кисть

На вашу честь цвіте неопалима!

Актив учнівського самоврядування «Міста дорослих дітей»