Ніхто не забутий....

Опубліковано: Середа, 08 травня 2019

У квітні  місяці, цього року із міста  Миколаєва зателефонували директору нашої  Комишанської  школи  №26, Надіїї Сергіївні Чорноус і повідомили про те, що на Херсонському міському кладовищі є могила Героя Радянського Союзу, Плахотнюка Данила Нестеровича.  Вона знаходиться в занедбаному стані.  Прохання: привести могилу  до порядку.

Шкільна громада миттєво відгукнулась  на це повідомлення та  узялась до дії.  Разом із Комишанською селищною радою місце поховання героя було приведено до ладу, а  волонтерський комітет учнівського самоврядування  "Міста дорослих дітей" провів пошукову роботу і знайшов інформацію про  Данила Нестеровича Плахотнюка та його брата, який  також удостоїний звання Героя.

Після                                                    До

Завтра, 9 травня, величне свято 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Актив шкільного самоврядування   не лишиться осторонь  і має намір вшанувати героя та покласти до його могили весняні квіти.