Акція "Ми любимо Херсон!"

Опубліковано: Середа, 24 квітня 2019

Ми любимо наше місто!

Ми любимо наше селище!

Ми цінуємо наш неповторний край - місце, де народились і де маємо намір жити й надалі.

А що значить його любити?

Це ж так просто:

• оберігати і доглядати;
  • цінувати й примножувати;
  • милуватись і прикрашати.

Цього річ, як і у минулі роки, наше «Місто дорослих дітей» прийняло рішення взяти участь у весняній екологічній акції «Я люблю Херсон!». Свій вибір зупинили  на пришкільній ділянці.

Минулого року старий паркан було змінено на новий, тож і ділянка потребує оновлення. Серед старшокласників  ми провели конкурс еко-ідей, у результаті якого переміг проект Варвари Зіновєвої.

Затрати – по 1 гривні з кожного учня школи. 1 грн. – і такий вражаючий результат.

Чотири трояндові  кола: біле, червоне, рожеве та жовте. 84 троянди будуть прикрашати нашу ділянку, милувати око й ціле літо  радувати нас своєю красою та ароматом.

А ще нашу ділянку, відтепер,   прикрашатимуть сім корабельних сосен та три Дідо Дуба, привезені із Сумщини нашими агітбригадівцями, які отримали їх у дарунок від інших команд на Всеукраїнському конкурсі "Земля наш спільний дім".

Але ми не зупиняємось на досягненому: восени маємо намір досадити ще два трояндові кола, у кожне з уже посаджених та у нові посадити кущ «Форзиції», а навколо трояндових фігур розмістити «Лобелію»( у народі  «синє море»). І тоді наша ділянка гарно виглядатиме, плавно змінюючи кольори, від самої ранньої весни і до пізньої осені.

Все у наших руках: і краса рідного краю і його майбутнє.

Тож ми, лідери «Міста дорослих дітей» можемо впевнено сказати:

Ми любимо Херсон!

Ми любимо Комишани!