«Думай глобально, дій локально»

Опубліковано: Понеділок, 12 березня 2018

12 березня  команда нашої школи взяла участь у зональному екологічному конкурсі-грі «Думай глобально, дій локально», що проводилась комісією з питань екології та здорового способу життя міського учнівського парламенту за підтримки управління освіти Херсонської міської ради та Центру дитячої та юнацької творчості.

До складу команди увійшли учні 8-А класу Ясак Крістіна, Волошина Аліна, Зінов’єва Варвара, Поліщук Віталій та Музиченко Андрій.

Своїм виступом конкурсанти намагалися привернути увагу до екологічних проблем сьогодення, показали високий рівень екологічної свідомості та розуміння необхідності агітаційної та просвітницької діяльності серед населення з питань відповідальних взаємовідносин людини і природи.