6 лютого – День безпечного інтернету

Опубліковано: Субота, 10 лютого 2018

6 лютого – День безпечного інтернету. Лідери «Міста дорослих дітей» не лишились осторонь цієї  події.

Заздалегідь  активом самоврядування було  складено план проведення тижня безпечного інтернету ( з 5.02  по  9.02) та відзнято відеоролик  заходів, які увійшли у цей тиждень.

За 5 днів активом самоврядування було проведено:

• Конкурс малюнків „Я й безпечний Інтернет” для учнів 1-4 класів.
  • Конкурс учнівських презентацій «Моя безпечна мережа» серед учнів 5-9 класів.
  • Створено та розповсюджено інтернет-рекомендації для батьків та дітей.

Також   лідери прийняли участь :

• У проведенні он-лайн курсу «Права людини та Інтернет» для учнів 10-11класів.
  • У тренінгу для учнів 5-6 класів «Я в мережі Інтернет».
  • У заході «S0S у морі Інтернету» для учнів 3-4 класів.
  • «Забезпечення безпеки дітей в Інтернеті»(створення листівок)
  • А також разом з учнями старших класів вони переглянули відеофільми з даної теми .

Творча відеоробота, має назву «Ми за безпечний інтернет! А ви?»  та була відзнята інформаційним комітетом «Прес Центру». На даний час  відеоролик     приймає участь у  міському конкурсі творчих  відеоробіт  «Тиждень безпечного інтернету».

Побажаємо нашим лідерам перемоги та подальших цікавих творчих ідей.