Допоможемо разом!

Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018

Волонтерский комітет «Надія» шкільного самоврядування вкотре звернувся до громади «Міста дорослих дітей» із проханням про допомогу. Цього разу її потребував Бондаренко Андрій, учень 9 класу гімназії №1 Херсонської міської ради. Діагноз: гострий лімфобластичний лейкоз.

Учні нашої школи відгукнулись на звернення однолітків та зібрали кошт у сумі 670 гривен, який було внесено у благодійну скриньку 19 грудня під час концерту «Допоможемо разом!»

Щира подяка усім небайдужим від батьків Андрія та активу шкільного самоврядування «Міста дорослих дітей»

Акція «Даруймо дітям свято»

Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018

19 грудня українці відзначають одне з найсвітліших і чарівних свят року – День святого Миколая.

Саме цього дня старшокласники, у рамках акції «Даруймо дітям свято», зробили малечі, учням 1-х  -  4-х класів,   «дарунок», провівши 12 святкових театралізованих зустрічей  зі св. Миколаєм та його почтом.

Були пісні, вітання, нагадування про добрі вчинки  і, звичайно, дарунки.

Тож увесь актив учнівського самоврядування  приєднується до вітань і хоче побажати приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, веселої вдачі та чудових ідей, відкритої душі й світлої надії.

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Опубліковано: П'ятниця, 16 листопада 2018

16 листопада вся світова спільнота відзначає День толерантності - терпимості до чужого способу життя, поведінки,  звичаїв,  почуттів,  ідей та вірувань.

Наше «Місто дорослих дітей» також виступило  на підтримку толерантності і запропонувало всім бажаючим  узяти участь в  акції « Фото-флешмоб "Обійми мене"». Девіз нашої акції: "Творимо культуру миру разом!".

• Різнокольорові кульки-символ людського різноманіття!
  • "Долоньки миру і добра" - символ відкритості до спілкування, діалогу, співробітництва.
  • "Гарячі міцні обійми!" - це символ людської близькості і заклик до відмови від міжособистісних барьєрів.
  • Посмішки на обличчах учасників флеш-мобу - це знак, що ми робимо потрібну справу.

Сподіваємось, що  після сьогоднішньої акції в  нашій школі  стане більше розуміння, доброти, прийняття та миру!!!

Зроби свій вибір!

Опубліковано: Понеділок, 10 вересня 2018

У Комишанській школі стартувала виборча компанія на посаду голови учнівського самоврядування. Три кандидати виборюють своє право носити звання президента "Міста дорослих дітей".

Поліщук Віталій, учень 9-А класу, Довгань Анастасія, учениця 9-Б класу  та  Шафоркіна Юлія, учениця 8-Б класу .

Читайте програми  кандидатів на блозі учнівського самоврядування   https://adult-children.blogspot.com/p/blog-page_6.html

та обрайте достойних.

Актив готується до свята

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018

Незабаром продзвенить останній дзвоник  і усіх мешканців «Міста дорослих дітей»  закружляє свято «На крилах мрій», яке відбудеться 25 травня  2018 року о 8.30 на подвір’ї школи.

Актив самоврядування розпочав активну підготовку до свята. У кожного є своя частка роботи : оформлення, підготовка декількох  флешмобів, написання афіш, запрошень та багато чого іншого.

Енергійні, цілеспрямовані, активні і творчі. Вони встигають усе -  і контрольні добре  написати, і вивчити домашнє завдання і провести репетиції.

Тож запрошуємо усіх  на наше свято!