ФЛЕШМОБ «Весела рухлива перерва»

Опубліковано: Вівторок, 28 листопада 2017

Будь-яку проблему на світі можна вирішити танцюючи ...

ДЖЕЙМС БРАУН

Конкурс «Весела рухлива перерва», який був проведений за ініціативи Міського учнівського парламенту  з метою запровадження сучасних підходів до формування і популяризації здорового способу життя і підвищення рухової активності серед дітей та учнівської молоді під час навчально-виховного процесу, завершено! Ми вітаємо наше шкільне самоврядування з перемогою у номінації «Флешмоб 10-11»! Команда «Міста дорослих дітей» виступила достойно,  посіла 2 призове місце та отримала грошову винагороду. На засіданні активу самоврядування було вирішено: за  призові кошти придбати   декоративну прикрасу для улюбленого зеленого  шкільного куточка - водоспад.

Любі наші  хлопчики та дівчатка, бажаємо вам  і надалі  бути такими ж активними та цілеспрямованими! Ви найкращі! З перемогою вас!

Зустріч з ветеранами суднобудівництва

Опубліковано: П'ятниця, 24 листопада 2017

24 грудня  відбулась зустріч активу нашого  шкільного самоврядування "Місто дорослих дітей" з ветеранами суднозаводу,  з нагоди відзначення 100-річчя з дня народження В.Ф.Заботіна.

Школярі відвідали музей ,який   розміщено у Херсонські гімназії №3, переглянули презентацію фільму про життя та діяльність В.Ф.Заботіна та були присутні на зустрічі з ветеранами суднобудівництва.

Нинішнє покоління повинно пам’ятати великих особистостей рідного міста. Без  минулого – немає майбутнього.

ТИЖДЕНЬ ЕКОЛОГІЇ «ЧИСТИЙ ДВІР. ЧИСТЕ МІСТО»

Опубліковано: Понеділок, 06 листопада 2017

Родинний конкурс на кращий твір «Моя сім’я береже природу та енергоресурси»

Конкурс на кращу екологічну сумку

«Друге життя – сміття»

Конкурс практико-орієнтованих проектів «Чистий двір. Чисте місто»

УВАГА!

З 06 по 10 листопада 2017 року в місті триватиме

ТИЖДЕНЬ ЕКОЛОГІЇ «ЧИСТИЙ ДВІР. ЧИСТЕ МІСТО»,

який проводиться в рамках VII Міжнародного екологічного форуму

«Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» »

Запрошуємо до участі в конкурсах, деталі яких шукайте на сайті управління освіти:

Конкурс на кращий слайд-фільм «Використання енергозберігаючих технологій у моєму навчальному закладі»

Конкурс есе на соціально-екологічну тематику «Чистий двір, чисте місто та чиста ріка починається з кожного»

Конкурс малюнків «Екологічна культура - шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни»

Слава Україні! Героям слава!

Опубліковано: Вівторок, 24 жовтня 2017

Усі ми знаємо, що 14 жовтня, вся наша країна відзначала державне свято: День українського козацтва. А ще це свято має назву День Покрови та День захисника України!

Сьогодні, 24 жовтня, напередодні Дня визволення України,  до нашої школи завітали  гості – наші шефи, захисники  України, працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» на чолі із заступником командира роти, лейтенантом поліції Кладковим О.М.

Деякі з них – випускники нашої Комишанської школи.

Цікаві «експонати» привезли гості – було  на що подивитися та багато чого корисного про ці «експонати»  взнати. Хлопці та дівчата, хтось залюбки , а хтось із обережністю,   змогли детально розглянути та потримати у руках макетну зброю.

Протягом  усієї  зустрічі гостей вітало учнівське самоврядування.

З Днем захисника України! З Днем українського козацтва!

Опубліковано: Неділя, 15 жовтня 2017

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слава своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних козаків!

Напередні свята Дня захисника України та українського козацтва актив учнівського самоврядування «Місто дорослих дітей» вирішив привітати бійців АТО. Дарунком була бензопила, яку актив учнівського самоврядування передав волонтерам та іменні дарунки воїнам, до яких долучились учні усієї школи. Серед них поздоровчі листівки, малюнки, поробки, солодощі та маленькі дрібнички, що були з любов’ю і турботою приготовлені школярами  для захисників.

Ми вітаємо всіх військовослужбовців України.

Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.
          Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу!І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Актив учнівського самоврядування.