“Дівчата проти хлопців”

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019

13 лютого у Комишанській школі  відбувся інтелектуальний конкурс серед учнів  9-х класів “Дівчата проти хлопців” .

Ініціаторами та організаторами даного цікавого заходу був актив шкільного самоврядування.

У запеклій боротьбі командну та інтелектуальну перевагу здобули  цього разу дівчата. Але хлопці не здаються і пропонують у березні провести  гру-реванш у вигляді квесту .

До складу жюрі увійшли учні  10-го класу, вчителі та випускники нашої школи.

Подібні заходи допомагають розвивати в учнів логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу уяву, швидкість реакції та вчать учнів працювати в групах.

Цікавих вам шоу, «Місто дорослих дітей»!!

Я - лідер!

Опубліковано: П'ятниця, 08 лютого 2019

Вітаємо президента шкільного самоврядування "Місто дорослих дітей" Віталія Поліщука з перемогою у міському конкурсі  "Я- лідер! За мною майутнє!", на якому він посів почесне 2 місце.

Вітаємо команду лідерів, які прийняли  участь у підготовці  конкурсу і своїми справами допомогли  Віталію. Це секретар  та екс-президент  учнівського самоврядування Єлизавета Парахньова, голова Прец-Центру Микола Кудрявченко та голова навчального комітету Андрій Дригваль, а також увесь актив "Міста дорослих дітей".

Це ваша спільна перемога! Молодці! Так тримати!

Допоможемо разом!

Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018

Волонтерский комітет «Надія» шкільного самоврядування вкотре звернувся до громади «Міста дорослих дітей» із проханням про допомогу. Цього разу її потребував Бондаренко Андрій, учень 9 класу гімназії №1 Херсонської міської ради. Діагноз: гострий лімфобластичний лейкоз.

Учні нашої школи відгукнулись на звернення однолітків та зібрали кошт у сумі 670 гривен, який було внесено у благодійну скриньку 19 грудня під час концерту «Допоможемо разом!»

Щира подяка усім небайдужим від батьків Андрія та активу шкільного самоврядування «Міста дорослих дітей»

Акція «Даруймо дітям свято»

Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018

19 грудня українці відзначають одне з найсвітліших і чарівних свят року – День святого Миколая.

Саме цього дня старшокласники, у рамках акції «Даруймо дітям свято», зробили малечі, учням 1-х  -  4-х класів,   «дарунок», провівши 12 святкових театралізованих зустрічей  зі св. Миколаєм та його почтом.

Були пісні, вітання, нагадування про добрі вчинки  і, звичайно, дарунки.

Тож увесь актив учнівського самоврядування  приєднується до вітань і хоче побажати приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, веселої вдачі та чудових ідей, відкритої душі й світлої надії.

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Опубліковано: П'ятниця, 16 листопада 2018

16 листопада вся світова спільнота відзначає День толерантності - терпимості до чужого способу життя, поведінки,  звичаїв,  почуттів,  ідей та вірувань.

Наше «Місто дорослих дітей» також виступило  на підтримку толерантності і запропонувало всім бажаючим  узяти участь в  акції « Фото-флешмоб "Обійми мене"». Девіз нашої акції: "Творимо культуру миру разом!".

• Різнокольорові кульки-символ людського різноманіття!
  • "Долоньки миру і добра" - символ відкритості до спілкування, діалогу, співробітництва.
  • "Гарячі міцні обійми!" - це символ людської близькості і заклик до відмови від міжособистісних барьєрів.
  • Посмішки на обличчах учасників флеш-мобу - це знак, що ми робимо потрібну справу.

Сподіваємось, що  після сьогоднішньої акції в  нашій школі  стане більше розуміння, доброти, прийняття та миру!!!