Лідери, так тримати!

Опубліковано: П'ятниця, 10 травня 2019

10 травня відбулась ІІІ сесія  VIII скликання Міського учнівського парламенту  при управлінні освіти Херсонської міської ради .

Вітаємо наших лідерів "Міста дорослих дітей" із відзнакою їх активної, плідної та творчої  роботи у комісіях МУП при управлінні освіти Херсонської міської ради та у клубах при комісіях Міського учнівського парламенту.

Молодці!Ви найкращі!!

Сьогодні – День Перемоги!

Опубліковано: Четвер, 09 травня 2019

Сьогодні – День Перемоги! 74 –та її річниця.  Вже  давно відгриміла та війна, після якої мирне життя набрало обертів,  але до сих пір ми згадуємо про подвиг нашого народу. Згадуємо і вшановумо ветеранів та тих хто віддав своє життя заради нашого сьогодення – квітами, словами вдячності, піснями , ділами.     Учнівське самоврядування Комишанської школи  №26 «Міста дорослих дітей» взяло участь у мітингу присвяченому Дню Перемоги . Учні вшанували наших воїнів – односельчан, які загинули у ті буремні роки війни та привітали ветеранів. Дорогі наші,  з Днем Перемоги ! Ми вдячні Вам за мир, подарований нам,  і висловлюємо  всі можливі слова подяки за здійснений подвиг!

Після мітингу актив самоврядування поклали квіти на могилу Героя Радянського Союзу  Данила Нестеровича  Плахотника.

У це свято Перемоги ми, актив учнівського самоврядування «Міста дорослих дітей», хочемо  побажати ветеранам  і усім нам  щасливого, мирного, довгого життя. Нехай всі війни на Землі припиняться! Нехай повсюди запанує щастя, а горе обійде всіх стороною. Нехай лише ласкаве сонце всім нам світить й пройде мирний травневий дощ!

Вшановуємо загиблих і живих,

Тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну,

Імена навіки запам’ятаємо їх,

Життя вони своє за нас віддали.

З кожним роком все коротше ряд

Очевидців тих боїв кривавих,

Нехай же вибухи більше не гримлять,

Не турбують застарілі рани.

Ваш героїчний подвиг не забули,

Нехай роки тікають невблаганно,

Але бузку оксамитова кисть

На вашу честь цвіте неопалима!

Актив учнівського самоврядування «Міста дорослих дітей»

Ніхто не забутий....

Опубліковано: Середа, 08 травня 2019

У квітні  місяці, цього року із міста  Миколаєва зателефонували директору нашої  Комишанської  школи  №26, Надіїї Сергіївні Чорноус і повідомили про те, що на Херсонському міському кладовищі є могила Героя Радянського Союзу, Плахотнюка Данила Нестеровича.  Вона знаходиться в занедбаному стані.  Прохання: привести могилу  до порядку.

Шкільна громада миттєво відгукнулась  на це повідомлення та  узялась до дії.  Разом із Комишанською селищною радою місце поховання героя було приведено до ладу, а  волонтерський комітет учнівського самоврядування  "Міста дорослих дітей" провів пошукову роботу і знайшов інформацію про  Данила Нестеровича Плахотнюка та його брата, який  також удостоїний звання Героя.

Після                                                    До

Завтра, 9 травня, величне свято 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Актив шкільного самоврядування   не лишиться осторонь  і має намір вшанувати героя та покласти до його могили весняні квіти.

Успіхів тобі, президенте!

Опубліковано: Четвер, 25 квітня 2019

Вітаємо президента нашої школи  Віталія Поліщука, учня 9-А класу із заслуженою перемогою на   VІІІ форумі президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсона «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування».

Віталій робив доповідь за темою  «Наші кроки у 2018-2019 щодо удосконалення роботи шкільного самоврядування» та захищав презентацію по цьому питанню.

Парламент відзначив його виступ як змістовний, цікавий та яскравий. Віталій посів друге місце та не збирається зупинятися на досягненому. Успіхів тобі, президенте,   плодотворної роботи на  поприщі лідерства у рідній школі та  цікавих справ і нових ідей!

Акція "Ми любимо Херсон!"

Опубліковано: Середа, 24 квітня 2019

Ми любимо наше місто!

Ми любимо наше селище!

Ми цінуємо наш неповторний край - місце, де народились і де маємо намір жити й надалі.

А що значить його любити?

Це ж так просто:

• оберігати і доглядати;
  • цінувати й примножувати;
  • милуватись і прикрашати.

Цього річ, як і у минулі роки, наше «Місто дорослих дітей» прийняло рішення взяти участь у весняній екологічній акції «Я люблю Херсон!». Свій вибір зупинили  на пришкільній ділянці.

Минулого року старий паркан було змінено на новий, тож і ділянка потребує оновлення. Серед старшокласників  ми провели конкурс еко-ідей, у результаті якого переміг проект Варвари Зіновєвої.

Затрати – по 1 гривні з кожного учня школи. 1 грн. – і такий вражаючий результат.

Чотири трояндові  кола: біле, червоне, рожеве та жовте. 84 троянди будуть прикрашати нашу ділянку, милувати око й ціле літо  радувати нас своєю красою та ароматом.

А ще нашу ділянку, відтепер,   прикрашатимуть сім корабельних сосен та три Дідо Дуба, привезені із Сумщини нашими агітбригадівцями, які отримали їх у дарунок від інших команд на Всеукраїнському конкурсі "Земля наш спільний дім".

Але ми не зупиняємось на досягненому: восени маємо намір досадити ще два трояндові кола, у кожне з уже посаджених та у нові посадити кущ «Форзиції», а навколо трояндових фігур розмістити «Лобелію»( у народі  «синє море»). І тоді наша ділянка гарно виглядатиме, плавно змінюючи кольори, від самої ранньої весни і до пізньої осені.

Все у наших руках: і краса рідного краю і його майбутнє.

Тож ми, лідери «Міста дорослих дітей» можемо впевнено сказати:

Ми любимо Херсон!

Ми любимо Комишани!