Актив готується до свята

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018

Незабаром продзвенить останній дзвоник  і усіх мешканців «Міста дорослих дітей»  закружляє свято «На крилах мрій», яке відбудеться 25 травня  2018 року о 8.30 на подвір’ї школи.

Актив самоврядування розпочав активну підготовку до свята. У кожного є своя частка роботи : оформлення, підготовка декількох  флешмобів, написання афіш, запрошень та багато чого іншого.

Енергійні, цілеспрямовані, активні і творчі. Вони встигають усе -  і контрольні добре  написати, і вивчити домашнє завдання і провести репетиції.

Тож запрошуємо усіх  на наше свято!

Думай глобально, дій локально!

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018

15 травня на базі Херсонської універсальної бібліотеки ім. О. Гончара відбувся фінал зональної екологічної конкурсу-гри «Думай глобально, дій локально».

На конкурс було запрошено поважних гостей, серед яких була Леонова Лариса Миколаївна, депутат Херсонської міської ради. Вони нагороджували переможців і вручали грамоти членам комісії з питань екології та формування здорового способу життя та клубу «Дивосвіт».

Грамоти отримали й лідери міста «Дорослих дітей»,  учениці 8-А класу Комишанської школи №26  Зинов’єва Варвара і Волошина Аліна за значний особистий вклад в організацію роботи клубу «Дивосвіт». Молодці дівчатка!

І знову перемога! Вітаємо лідерів !

Опубліковано: Четвер, 03 травня 2018

3 травня 2018 року в актовій залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості відбувся VII форум президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсона "Шляхи удосконалення  учнівського самоврядування".

На конкурс була представлена відеоробота прес-центру "Ми за безпечний інтернет", яку презентували президент школи Єлизавета Парахньова та заступники голови прес-центра Микола Кудрявченко і Ясак Крістіна.

У конкурсі наш президент посіла призове ІІІ місце. Тож наші вітання Єлизаветі й усій команді!

Міський правовий турнір « На терезах Феміди »

Опубліковано: Четвер, 12 квітня 2018

12 квітня актив учнівського самоврядування "Місто дорослих дітей", учні 9-10 класів Комишанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради, Сергій Гусаченко, Парахньова Єлизавета, Віталій Воронін, Ольга Розсуждай і Данило Микитас брали участь у Міському турнірі правознавців на тему «На терезах Феміди» та посіли почесне ІІІ місце.

Мета конкурсу полягає у формуванні в підлітків громадянської позиції, поваги до закону і права, виховання негативного ставлення до протиправних дій, усвідомлення своїх прав та обов’язків, підвищення рівня правових знань та уміння і застосовувати їх на практиці.
Турнір проводиться у ІІ етапи серед учнівських команд.

Для участі у змаганнях наша команда «Патріот» підготувала домашні завдання. Перше домашнє завдання – це коротка інтерактивна (театралізована) самопрезентація – візитка команди про діяльність шкільного правового клубу . Друге домашнє завдання – команда підготувала соціальний плакат на правову тематику щодо обов’язків дітей на тему «Я маю обов’язки… » за який отримала диплом І ступеня.

Вітаємо нашу команду « Патріот» та її керівника Ісаєнко С.Ю. !

Акція «Великодній кошик солдатам АТО»

Опубліковано: Субота, 07 квітня 2018

Наближається світле свято Христового Воскресіння, і кожна сім’я починає готуватися до його відзначення в родинному колі. У ці дні варто потурбуватися про наших військових, які стоять на сторожі спокою на передовій.

Аби свято Світлого Христового воскресіння відчули й бійці в зоні АТО, лідери учнівського самоврядування «Місто дорослих дітей» та вчителі Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 долучилися до акції благодійної акції «Великодній кошик воїнам АТО» приготувавши 100 смачних пасок та 50 писанок.

Найщиріші вітання 30-ій та 57-ій бригаді (район Бески, Мар’їнка, Красногорівка).

Бажаємо  бійцям швидкого повернення додому, здоров’я та перемоги, миру та злагоди.