Батл «Хрестики - нулики»

Опубліковано: П'ятниця, 19 лютого 2021

19 лютого між хлопцями та дівчатами 10-го й 11-го класів Комишанської школи відбувся батл «Хрестики - нулики», який  підготувли та провели лідери активу самоврядування "Місто дорослих дітей".

«Хрестики-нулики» - дитяча гра, але сьогоднішня зустріч була присвячена Дню закоханих, тому дійство - про кохання. Та, узагалі, головне не свято, а привід висловити свої почуття.
9 конкурсів успішно здолали учасники команд, серед яких завдання: «Ідеал», «Ситуація», «Музичний конкурс», «Сімейні узи», «Друга половинка», конкурс «Колискова», «Чорний ящик», експромт - казки та інші.

У процесі заходу порушувались такі одвічні поняття, як: «Життя в сім'ї - це не тільки любов, а й повне взаєморозуміння й взаємодопомога», «Сімейний бюджет», «Природа сімейного скандалу», «Прикраса сім’ї – діти» тощо.

Свято пройшло у веселій, цікавій і невимушеній атмосфері закоханості й гумору. Рахунок на останок змагань становив 18:18, тож перемогло кохання.

Конкурс на кращого юного репортера

Опубліковано: Середа, 03 лютого 2021

Вітаємо учня 10-го класу Пугач Назара , дипломанта І ступеню з перемогою у міському конкурсі на кращого юного репортера у номінації  «Стаття».

Подальших тобі перемог, Назаре!

Вітаємо з перемогою президента школи

Опубліковано: Середа, 06 січня 2021

Вітаємо президента учнівського самоврядування "Міста дорослих дітей", ученицю 9-Б класу Житняковську Валеріюв з перемогою у міському екологічному конкурсі  "Озеленимо планету в умовах пандемії"!

Прагни, старайся, досягай, віри в себе ніколи не втрачай!

"Сад чекає на вас..." Листопад - 2020

Опубліковано: П'ятниця, 20 листопада 2020

#озеленемо_планету_в_умовах_пандемії ,  #ecoparlamentks

Сад – це завжди чудове місце для відпочинку, упорядковування своїх мрій, посильних  фізичних навантажень та знань щодо росту та догляду за деревцями.

Взимку , коли сонечко  починає частіше виглядати з-за хмар, можна  спостерігати, що нового  відбувається в нашому садочку.  Інколи дерева бувають прикрашені, неначе білим мереживом, це дуже гарно.

Наприкінці березня сніг тане, але деревця  наші ще сплять. Пташки голосно щебечуть, немов домовилися їх розбудити.

У квітні з'являється в садочку зелена травиця,  потім зацвітають сливи, вишні, а яблуньки  й грушки ще чекають. Оце витримка! І тільки в перші травневі дні, неначе вибух — наш сад вкривається рожевими квіточками з неповторним ароматом. Святковий настрій саду, звичайно, передається й усій  шкільній громаді.

У червні  садок обдаровує тих, хто доглядає за ним - нектаринами. Липень дарує персики та сливи,  серпень та вересень  -  яблучка.   А ближче до кінця осені достигають наші улюблені груші.

У жовтні  та листопаді листя з дерев розфарбовується у золоті та багряні кольори й нарешті  починає опадати. Дерева  стоять трохи невеселі, втомлені, але також потребують догляду.

Тож і цієї осені 2020  року,  актив самоврядування «Міста дорослих дітей» прийшли до саду, аби доглянути за ним. Сьогодні він став більшим на 24 саджанці : 5 вишень, 5 айви, та на 14 кущів малини.

Деревця  будуть поливатися крапельним зрошенням, яке  налагоджено у саду  уже два роки поспіль, що суттєво впливає на врожайність  та економію питної води.

Гадаємо, тепер усім зрозуміло, чому наш садочок радує нас увесь рік — тому, що ми піклуємося про нього.   А  він у свою чергу, вдячно  радує шкільну громаду своїми солодкими дарунками та дякує за допомогу.

Пам’ятаймо, що  кожне дерево, кожна квітка – символ подяки планеті за можливість життя.

#Місто дорослих дітей  #Комишанська_зош№26

16 листопада - День толерантності - 2020

Опубліковано: Понеділок, 16 листопада 2020

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. У Декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ця Декларація розвиває принципи, які були сформульовані ще у 1948 році у Загальній декларації прав людини.

Толерантність (терпимість) означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими.

Так, люди за своєю природою розрізняються за зовнішнім виглядом, соціальним станом, мовою, статтю, поведінкою і цінностями. Цей перелік критеріїв відмінності можна продовжувати без кінця.

Ми всі різні. Але ми всі рівні. Як говориться в чудовій рекламі «Ініціативи розмаїття» - «у нас більше спільного, ніж ви думаєте».

Тож кожна людина має право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність.

Не лишились осторонь відзначення цієї дати і актив учнівського самоврядування «Міста дорослих дітей».