"Книгоманія-2019"

Опубліковано: П'ятниця, 22 березня 2019

21 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2019". Перше місце отримала учениця 7-Б класу Житняковська Валерія. Голова жюрі - херсонська письменниця і поетеса Таїсія Миколаївна Щерба високо оцінила здібності талановитої учениці і подарувала Валерії свою збірку віршів.Адже Валерія не лише презентувала улюблену книгу, а й написала свою версію фінала до неї. А ще Таїсія Миколаївна висловила бажання побувати в нашій школі разом з народним вокальним ансамблем "Журавка" і поспілкуватися з талановитими учнями та їх наставниками - вчителями. Будемо чекати з нетерпінням на зустріч. А Валерії бажаємо успіхів на обласному етапі "Книгоманія- 2019".

Посвята в читачі учнів перших класів

Опубліковано: Середа, 25 жовтня 2017

Посвята в читачі учнів перших класів пройшла успішно. Всі маленькі учні отримали почесне звання лицарів читання. Побували на екскурсії в бібліотеці та засвоїли перший бібліотечний урок, на якому дізналися про такі поняття, як "бібліотека", "бібліотекар" та "читач", а також правила поводження з книгою і вміння правильно читати, щоб не завадити здоров'ю.

Перемога "Ігри патріотів Херсонщини"

Опубліковано: Середа, 25 жовтня 2017

24 жовтня відбувся ІІ тур (міський) обласного інтелектуального турніру "Ігри патріотів Херсонщини". У змаганнях херсонських шкіл серед учнів 5-9 класів на знання історії свого краю, Житняковська Валерія, учениця 6-Б класу нашої школи отримала диплом ІІІ ступеня. Вітаємо з перемогою!!!

Найкращий читач України - 2017

Опубліковано: П'ятниця, 07 квітня 2017

Семінар бібліотекарів ХАНО

Опубліковано: Середа, 09 листопада 2016

8 листопада 2016 року на базі Комишанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №26 відбувся семінар "Роль шкільної бібліотеки в навчальному процесі" для слухачів - бібліотекарів ХАНО. Завідувач бібліотеки Карпенко Лілія Миколаївна поділилася досвідом роботи. Було продемонстровано медіа-урок "Бібліотека - дім твоїх друзів". Бібліотекарі на високому рівні оцінили створення та використання медіа-уроків , розроблених за новою програмою.

В координації з Комишанською філією Херсонської ЦБС було проведено майстер-клас по створенню бібліотечних листівок "І розквіта душа моя, коли читаю я"  в програмі Microsoft PowerPoint. Поділилися досвідом створення відеороликів та презентацій про популяризацію нових книг і сучасних авторів, а також залучення дітей до читання з перевагою традиційної книги над комп’ютером.

Бібліотекарі отримали напрацьовані доробки та оцінили роботу бібліотеки на високий рівень.