Книгоманія - 2019

Опубліковано: П'ятниця, 26 квітня 2019

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки провела заключний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2019". Суперчитачем міста Херсона стала Житняковська Валерія, учениця 7-Б класу Комишанської ЗОШ №26. Валерія отримала цінні подарунки , а найголовніше - виграла поїздку до Львова на Фестиваль дитячого читання "Книгоманія". Також було відмічено роботу шкільного бібліотекаря, Карпенко Лілії Мииколаївни і подаровано сертифікат на отримання подарункової добірки книг для дітей сучасних письменників.

"Книгоманія-2019"

Опубліковано: П'ятниця, 22 березня 2019

21 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2019". Перше місце отримала учениця 7-Б класу Житняковська Валерія. Голова жюрі - херсонська письменниця і поетеса Таїсія Миколаївна Щерба високо оцінила здібності талановитої учениці і подарувала Валерії свою збірку віршів.Адже Валерія не лише презентувала улюблену книгу, а й написала свою версію фінала до неї. А ще Таїсія Миколаївна висловила бажання побувати в нашій школі разом з народним вокальним ансамблем "Журавка" і поспілкуватися з талановитими учнями та їх наставниками - вчителями. Будемо чекати з нетерпінням на зустріч. А Валерії бажаємо успіхів на обласному етапі "Книгоманія- 2019".

Посвята в читачі учнів перших класів

Опубліковано: Середа, 25 жовтня 2017

Посвята в читачі учнів перших класів пройшла успішно. Всі маленькі учні отримали почесне звання лицарів читання. Побували на екскурсії в бібліотеці та засвоїли перший бібліотечний урок, на якому дізналися про такі поняття, як "бібліотека", "бібліотекар" та "читач", а також правила поводження з книгою і вміння правильно читати, щоб не завадити здоров'ю.

Перемога "Ігри патріотів Херсонщини"

Опубліковано: Середа, 25 жовтня 2017

24 жовтня відбувся ІІ тур (міський) обласного інтелектуального турніру "Ігри патріотів Херсонщини". У змаганнях херсонських шкіл серед учнів 5-9 класів на знання історії свого краю, Житняковська Валерія, учениця 6-Б класу нашої школи отримала диплом ІІІ ступеня. Вітаємо з перемогою!!!

Найкращий читач України - 2017

Опубліковано: П'ятниця, 07 квітня 2017