Графік роботи гуртків 2019-2020н.р.

Опубліковано: Четвер, 29 серпня 2019

Розклад роботи гуртків на 2019/2020 н.р.

Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26


з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Час роботи

ПІБ керівника

Установа, від якої працює

Гуртки, що організовані закладом освіти

1

«Юні садівники»

Понеділок

13.30-14.15

Копайгора В.О.

ЗОШ №26

2

«Юні квітникарі»

Середа

14.00-14.45

Онопрієнко І.П.

ЗОШ №26

3

Екологічна агітбригада «Планета»

Вівторок

14.10-14.55

15.05-15.50

Надточій Т.І.

ЗОШ №26

4

«Дизайн-клуб»

Середа

11.00-12.45

Серковський А.М.

ЗОШ №26

5

«Музика рідного дому»

Четвер

15.05-15.50

Знахаренко О.І.

ЗОШ №26

6

Дитячий театр «Сузір’я»

Середа

14.10-15.50

Надточій Т.І.

ЗОШ №26

7

 «Веселі нотки»

Середа

15.05-15.50

Знахаренко Т.Ю.

ЗОШ №26

8

«Баскетбол»

П’ятниця

16.30-17.15

Березіна В.Г

ЗОШ №26

9

«Настільний теніс»

Середа 

16.30-17.15

Березіна В.Г.

ЗОШ №26

10

«Шашки, шахи»

Вівторок

15.45-16.30

Кудрявченко Ю.А.

ЗОШ №26

11

«Шкіряний м’яч»

Вівторок

09.05-09.50

Розсуждай В.В.

ЗОШ №26

12

Правовий

Четвер

15.00-15.45

Ісаєнко С.Ю.

ЗОШ №26

13

«Фотонатуралісти»

П’ятниця

15.00-15.45

Надточій Т.І.

ЗОШ №26

14

«Технічне моделювання»

Четвер

10.45-11.25

Перетятько В.М.

ЗОШ №26

15

«Конструювання і моделювання одягу»

Четвер

13.20-14.05

Ілларіохіна О.В.

ЗОШ №26

16

«Виготовлення сувенірів»

Середа 

13.20-15.00

Ілларіохіна О.В.

ЗОШ №26

17

«Основи медичних знань»

П’ятниця

Четвер

09.05-9.50

07.30-8.15

Коршун Р.О.

ЗОШ №26

18

Захист Вітчизни

А П’ятниця

Б П’ятниця

7.30-8.15

8.15-9.00

Розсуждай В.В.

ЗОШ №26

19

«Гра-випробування»

Четвер

13.20-14.05

Розсуждай В.В.

ЗОШ №26

20

Краєзнавчий

Вівторок 

14.10-14.55

Ісаєнко С.Ю.

ЗОШ №26

21

«Юні  рятувальники»

П’ятниця

13.20-14.05

Ясак Ю.В.

ЗОШ №26

22

«Юні інспектори руху»

Вівторок

17.30-18.15

Крижанівська О.А.

ЗОШ №26

 Гуртки, організовані закладами позашкільної освіти управління освіти

23

Вокальний гурток «Феєрія»

Вівторок

Четвер 

13.00-15.00

13.00-15.00

Катиніна Г.М.

ПДЮТ

24

«Дослідники заповідних стежок Херсонщини»

П’ятниця

Субота

16.00-17.35

11.00-12.45

Карпій С.З.

ХУДЮТ

25

Легка атлетика

Понеділок

Вівторок 

Четвер

П’ятниця

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

17.00-18.30

Сокович М.В.

ДЮСШ №3

26

Народний танцювальний колектив «Радість»

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

15.00-19.00

15.00-19.30

16.00-19.00

15.00-19.30

16.00-19.00

10.00-19.00

Луньова Н.О.

Розсуждай В.І.

ХУДЮТ

27

Пішохідний туризм

Середа

П’ятниця

13.00-15.00

10.00-15.00

Абельмазов А.А.

ХЦПР

Гуртки, організовані закладами позашкільної освіти Департаменту освіти,

28

Ігрова ДЮСШ «Спартак» (гандбол)

Субота

Неділя

8.00-12.00

8.00-12.00

Березіна В.Г.

ДЮСШ «Спартак»

Перегляди: 24