Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016/2017 році

Опубліковано: Понеділок, 16 січня 2017

Всього в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016/2017 навчальному році взяли участь 51 учень які вибороли 20 призових місць. Серед команд загальноосвітніх навчальних закладів команда нашої школи посіла ІІ місце.
Вітаємо переможців!

Українська мова та література

ІІІ місце – Нагнибіда Руслан Валентинович – 8 клас, вч. Бабчук С.М.

Біологія

ІІІ місце – Гусаченко Сергій Андрійович – 9 клас, вч. Коршун Р.О.

ІІІ місце – Неділько Яна Олександрівна – 10 клас, вч. Копайгора В.О.

ІІІ місце – Розсуждай Ольга Вікторівна – 8 клас, вч. Коршун Р.О.

ІІІ місце – Шуркін Богдан Олексійович – 9 клас, вч. Коршун Р.О.

Математика

ІІ місце – Гусаченко Ярослав Андрійович – 6 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІ місце – Мельничук Діана Дмитрівна – 6 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІ місце – Шишко Віктор Євгенович – 6 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІ місце – Бенедещук Вікторія Олексіївна – 7 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІ місце – Кудрявченко Микола Андрійович – 7 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІ місце – Ясак Крістіна Олександрівна – 7 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІ місце – Довгань Анастасія Іванівна – 7 клас, вч.Кудрявченко І.В.

ІІІ місце – Кудрявченко Олександр Сергійович – 7 клас, вч.Кудрявченко І.В.

ІІ місце – Гусаченко Сергій Андрійович – 9 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІІ місце – Яроцька Дар’я Анатоліївна – 9 клас, вч.Коваль Л.І.

Інформаційні технології

ІІ місце – Нурматова Аліна Олегівна – 11 клас, вч.Федченко С.М.

ІІ місце – Карпенко Артем Ігорович – 11 клас, вч.Федченко С.М.

ІІ місце – Гусаченко Сергій Андрійович – 9 клас, вч.Федченко С.М.

Історія

ІІІ місце – Нагнибіда Руслан Валентинович – 8В клас, вч.Батіч О.М.

Трудове навчання

ІІ місце – Карпенко Марія Ігорівна– 9А клаslaс, вч. Ілларіохіна О.В.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Опубліковано: Субота, 16 січня 2016

Всього в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 52 учні, з них 15 стали переможцями. У командному заліку учні школи посіли ІV місце серед команд загальноосвітніх навчальних закладів:

Українська мова та література

ІІІ місце – Хохлов Олександр Леонідович – 7В клас, вч. Бабчук С.М.

Біологія

ІІІ місце – Гусаченко Сергій Андрійович – 8 клас, вч. Коршун Р.О.

ІІІ місце – Соколов Владислав Олександрович – 11 клас, вч. Копайгора В.О.

ІІІ місце – Карангил Анастасія Євгенівна – 7 клас, вч. Коршун Р.О.

Математика

ІІ місце – Кудрявченко Микола Андрійович – 6 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІ місце – Ясак Крістіна Олександрівна – 6 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІІ місце – Хохлов Олександр Леонідович – 7 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІІ місце – Воронін Віталій Віталійович – 7 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІІ місце – Нагнибіда Руслан Валентинович – 7 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІІ місце – Міщенко Єлизавета Сергіївна         – 7 клас, вч.Коваль Л.І.

ІІІ місце – Карпенко Марія Ігорівна – 8 клас, вч.Коваль Л.І.

Інформаційні технології

ІІІ місце – Нурматова Аліна Олегівна – 10 клас, вч.Федченко С.М.

ІІІ місце – Петрів Ольга Романівна – 11 клас, вч.Ясак Ю.В.

ІІІ місце – Наконечна Любов Олександрівна – 11 клас, вч.Ясак Ю.В.

Трудове навчання

ІІ місце – Перлов Андрій Дмитрович – 9А клас, вч. Перетятько В.М.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Опубліковано: Середа, 11 листопада 2015
 

№ з/п

Предмет

Клас

Дата

Місце проведення

1.         

Зарубіжна література

8-11

14.11.15

ЗНЗ №46

2.         

Географія з краєзнавством

7-11

14.11.15

ЗНЗ №41

3.         

Інформатика

9-11

14.11.15

спеціалізована школа №30

4.         

Українська мова і література

7-11

21.11.15

спеціалізована школа №31

5.         

Біологія

8-11

21.11.15

спеціалізована школа №24

6.         

Інформаційні технології

10-11

28.11.15

Фізико-технічний ліцей

7.         

Фізика

7-11

28.11.15

Гімназія №20

8.         

Трудове навчання

8-11

28.11.15

Гімназія №3

9.         

Історія

8-11

05.12.15

НВК №51

10.    

Хімія

8-11

05.12.15

НВК №11

11.    

Іноземна (англійська) мова

8-11

05.12.15

гімназія №6

12.    

Математика

6-11

12.12.15

гімназія №1

13.    

Основи правознавства

9-11

12.12.15

ЗНЗ №50

 

І етап Всеукраїнських олімпіад

Опубліковано: Четвер, 08 жовтня 2015

Детальніше...