Обласна благодійна акція «Янголи добра!»

Опубліковано: Понеділок, 25 листопада 2019

Шановні батьки!

У грудні 2019 року Херсонський обласний Центр народної творчості спільно з працівниками онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні оголошує обласну благодійну акцію «Янголи добра!»

На першому етапі акції обласний Центру народної творчості проводить збір янголів виготовлених  руками майстрів вашого району, громади, міста чи села, закладу культури чи освіти. Це можуть бути яликові прикраси, статуетки, підвіски та інші рукотвори у вигляді янголів.

На другому етапі акції надані витвори мистецтва будуть реалізовані 19 грудня під час святкових заходів в рамках відкриття обласної Новорічної ялинки.

Також під час свята буде встановлено «Скриньку життя», до якої всі небайдужі зможуть внести свої пожертви.

Зібрані кошти будуть використані на придбання медичних препаратів для хворих дітей, які їх потребують.

Тож відгукніться на наш заклик, майстри народного мистецтва, колеги та просто небайдужі люди, бо немає чужих дітей і добра багато не буває.

Збір янголів буде проходити до 19 грудня 2019 р. за адресою ОЦНТ: м.Херсон, пр-т Ушакова, 16, каб.№10.

Висвітлення ходу акцій буде здійснюватися у засобах масової інформації та на Інтернет-ресурсах. Підведення підсумків акції відбудеться під час урочистого відкриття Головної ялинки області.

Координатор акції: Євгенія Коваль – 050-677-33-02

Порадник для батьків

Опубліковано: Середа, 06 листопада 2019

Інформація для батьківської громадскості

Опубліковано: Середа, 11 вересня 2019

Ігровий майданчик потребує уваги!

Опубліковано: Вівторок, 02 жовтня 2018

Звітування директора

Опубліковано: Понеділок, 07 травня 2018

31 травня 2018 року о 17:00 відбудеться звітування директора Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 перед громадськістю за підсумками 2017/2018 навчального року.